Uczestnicy Kto poślubi mojego syna 2 dokonali ostatecznych wyborów. Zobacz, kto odpadł z programu

Uczestnicy Kto poślubi mojego syna dokonali ostatecznych wyborów

Uczestnicy Kto poślubi mojego syna dokonali ostatecznych wyborów

Uczestnicy Kto poślubi mojego syna podjęli ostateczne decyzje

Środowy odcinek programu Kto poślubi mojego syna był niezwykle emocjonujący. Uczestnicy zdecydowali już, z kim mogą spędzić resztę życia. Darek nie miał łatwego wyboru. Musiał zdecydować się na Ewelinę lub Anetę. Ta druga nie przypadła do gustu mamie Darka. Mężczyzna wybrał się na randkę z Eweliną, z którą potem spędził noc. Konkurentka dziewczyny robiła mu z tego powodu wymówki. Ostatecznie, postępując wbrew woli matki, Darek wybrał Anetę 

Aneta… zwariowałaś ostatnio, ale wybieram ciebie – powiedział

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Marty. Dziewczyna wolała Krzysztofa, a jej matka- Marcina. 

W moich oczach Krzysiu maskuje się, udaje, gra. Nie jest naturalny – mówiła Marzena, matka Marty

Krzysztof nie zamierzał odpuszczać. Chciał przekonać Marzenę do siebie. Ona pozostawała nieugięta. Marta zdecydowała się wybrać Krzysztofa i nie przejęła się reakcją matki. Wybór dziewczyny zasmucił Marzenę. Ku zdziwieniu wszystkich, z obrotu sprawy najbardziej zadowolony był Marcin. Odrzucony kandydat cieszył się i tańczył.

Mateusz wybrał dość przewidywalnie. Mężczyzna zdecydował się na kandydatkę, którą poleciła mu matka. Wybór był między Joasią a Justyną. Przed ostateczną decyzją matka wybrała się z Mateuszem na spacer i zdradziła mu pewien sekret:

Może nie wiesz, ale wiem od jej koleżanki, że Justyna robi cię w konia. Ma romans z mężczyzną, ciebie kokietuje i chce zdobyć kolejnego finansjera albo opiekuna. Zwiedzie cię, tak że bardzo usilnie proszę zachowaj się jak prawdziwy mężczyzna. Nie rań serca matki – mówiła

Mężczyzna wybrał Joasię. Czy uczestnicy kontynuują znajomości z wybrankami serca? Czy dziewczyny przyjmą pierścionki? Czy Marta ułoży sobie życie z Krzysztofem? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już za tydzień w ostatnim odcinku serii.

Mateusz Skrentny z Kto poślubi mojego syna z mamą Urszulą

Mateusz Skrentny z Kto poślubi mojego syna z mamą Urszulą

Marta Siwak z Kto poślubi mojego syna 2

Marta Siwak z Kto poślubi mojego syna

Darek Niewiński z mamą Krystyną z Kto poślubi mojego syna 2

Darek Niewiński z mamą Krystyną z Kto poślubi mojego syna 2


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×