Szukaj

Tomasz Lis po 13 latach wrócił na antenę TVN! Znów będzie gwiazdą stacji? Zobaczcie jak wypadł! [WIDEO]

Tomasz Lis po 13 latach w TVN

3 października 2017 roku minęło dokładnie 20 lat od startu telewizji TVN. Stacja rozpoczęła swoje nadawanie w piątek o 19:30, a powitał ich dziennikarz, Tomasz Lis, który poprowadził premierowe wydanie Faktów. Lis pożegnał się ze stacją w 2004 roku, przeszedł do Polsatu, chociaż pierwotnie spekulowano, że pożegnanie ze stacją TVN było spowodowane ewentualnym startem w wyborach prezydenckich (Lis zajmował 2. miejsce, za Jolantą Kwaśniewską, w sondażu Newsweeka na wymarzonego prezydenta Polski).

W weekend odbyła się impreza z okazji 20-lecia stacji Edwarda Miszczaka, a dziś gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN był Grzegorz Kajdanowicz i Tomasz Lis, którzy opowiedzieli widzom, jakie były początki Faktów. Jak się okazuje, nie od razu powstał pomysł wizerunkowy programu informacyjnego. Wszystko rodziło się w bólach i na codziennych porażkach, które dla wszystkich były bardzo ważną lekcją.

Fakty to była rewolucja. Choć o pierwszych czterdziestu wydaniach można byłoby zapomnieć, bo była to seria porażek. Była to trwające parę lat rewolucja na żywym organizmie. Sami się tego dzień po dniu uczyliśmy. Była to rewolucja, która zapowiadała zmiany dotyczące nie tylko programów informacyjnych. Inaczej się kiedyś mówiło – powiedział Tomasz Lis w DDTVN.

Mamy dziś mały plecaczek, z którego nadajemy z każdego miejsca, gdzie mamy przyzwoity zasięg telefonu komórkowego. A wtedy żeby gdzieś pojechać, czy to do Włoch, Berlina, albo na jakieś specjalne wydanie, było trzeba ciągnąć wielki wóz. Rewolucja technologiczna to jedno, ale dla nas to jest niesamowity rozwój, który daje niesamowity skok i urozmaicenie – dodał Grzegorz Kajdanowicz.

Zobacz: Kinga Rusin świętowała 20 lat TVN-u w dwóch kreacjach! W pierwszej wyglądała jak gwiazda kina, ale w drugiej to prawdziwa seksbomba!

Cały wywiad z dziennikarzami możecie obejrzeć poniżej:

 

Grzegorz Kajdanowicz z żoną - Bal TVN 2016

Grzegorz Kajdanowicz z żoną – Bal TVN 2016

Tomasz Lis - wiosenna ramówka Onet.tv 2017

Tomasz Lis – wiosenna ramówka Onet.tv 2017


Tomasz Lis - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP

Tomasz Lis - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP

Rozwód Tomasza Lisa i Kingi Rusin

Rozwód Tomasza Lisa i Kingi Rusin

Tomasz Lis i Kinga Rusin wzięli rozwód w czerwcu 2006 roku

Tomasz Lis i Kinga Rusin wzięli rozwód w czerwcu 2006 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×