Szukaj

TVN ogłasza przejście Kammela, a ten odpowiada. Tak się rozkręcił, że WRESZCIE zareagował na komentarz o Rogalskiej. Ale czy na takie słowa liczyli fani?

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska

Tomasz Kammel w poście na Instagramie nawiązał do doniesień o zmianach personalnych w największych stacjach. Filip Chajzer informował o tym, że dziennikarz TVP zajmie jego miejsce, tymczasem Tomasz pisze o powrotach i reaguje na komentarz o Marzenie Rogalskiej.

W czwartkowy ranek Filip Chajzer poinformował internautów, że wybiera się w rejs dookoła świata. Ma zamiar podróżować rok, a jego miejsce w Dzień Dobry TVN zajmie Tomasz Kammel. Tym samym potwierdził plotki, że szykują się zmiany personalne w najważniejszych stacjach telewizyjnych. Wcześniej powiedział o tym Marcin Prokop w śniadaniówce TVN.

Życzmy dobrze Polsce. Oraz Tomkowi Kammelowi @tomaszkammel, który zastąpi teraz kapitana na lądzie. Miała być niespodzianka, ale redaktor Prokop @_marcinprokop_ już się wysprzęglił na antenie – podpisał zdjęcie Filip Chajzer.

Do doniesień o swoim przejściu do konkurencji postanowił odnieść się wywołany do tablicy Tomasz Kammel.

Tomasz Kammel o transferach między stacjami

Na profilu prezentera pojawiło się jego zdjęcie z Agnieszką Woźniak-Starak, która kilka lat temu była jedną z gospodyń Pytania na śniadanie. Kammel odniósł się do postu Chajzera:

U konkurencji mówią o jakichś transferach. A ja słyszałem o powrotach. I teraz pytanie: gdzie jest prawda? – napisał.

Jak widać, dziennikarze obu stacji nieźle się wkręcili w żarty primaaprilisowe. Riposta Tomasza na doniesienia kolegi z konkurencyjnej stacji rozbawiła także Annę Kalczyńską, która napisała:

Prawda leży pośrodku.

Na jej komentarz odpowiedział Tomasz:

Patrząc na nasze wspólne ekumeniczne przeżycia z różnych telewizyjnych planów obydwoje smialo możemy powoedzieć, że coś o tym wiemy:)

Internauci także komentują, a niektórzy ciągle jeszcze żyją żartem Filipa.

  • Chajzer żartował??? Podobno go Pan zastąpi. Prawda to czy prima aprilisowy żarcik?
  • Gdzie jest prawda? Na pewno nie w TVP. U Was non stop 1 kwietnia.
  • Aż szkoda że to tylko żart, fajnie byłoby Pana zobaczyć u boku Agnieszki w TVN.
  • Na całe szczęście to tylko 1 kwietnia.
  • A ja głupia uwierzyłam @filip_chajzer mnie wrobił.

Jedna z obserwatorek stwierdziła, że Kammel i Woźniak-Stark świetnie by do siebie pasowali, znacznie lepiej niż z Marzeną Rogalską, która, według niej jest na nieco wyższym poziomie.

Internautka skomentowała post Tomasz Kammela

Internautka skomentowała post Tomasz Kammela

Kammel pierwszy raz zareagował na komentarz o Rogalskiej od czasu jej odejścia z Pytania na śniadanie i życzył internautce wesołych świąt. Przypomnijmy, że wcześniej nie odpowiadał na prowokacje, wyłączył możliwość komentowania, a z byłą współprowadzącą przestali obserwować się na Instagramie.

A wam jak mija dzień żartów?


Tomasz Kammel i Agnieszka Woźniak-Starak

Tomasz Kammel i Agnieszka Woźniak-Starak

Internautka skomentowała post Tomasz Kammela

Internautka skomentowała post Tomasz Kammela

Tomasz Kammel ma brodę

Tomasz Kammel ma brodę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×