Nie żyje polski sportowiec. 39-letni mistrz popełnił samobójstwo

Tomasz Jędrzejak nie żyje

Tomasz Jędrzejak nie żyje

Tomasz Jędrzejak nie żyje

Tomasz Jędrzejak nie żyje. Sportowiec, we wtorek rano, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał tylko 39 lat.

Zawodnik był obecnie najskuteczniejszym zawodnikiem 2. Ligi Żużlowej. W 2012 roku na swoim koncie zapisał tytuł indywidualnego mistrza Polski w żużlu.

Jeszcze w niedzielę jeździł w barwach Stali Rzeszów. Informację o śmierci sportowca przekazał w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty WP Ireneusz Nawrocki, właściciel tego klubu. Mężczyzna wiadomością tą był zszokowany, bo jeszcze niedawno rozmawiał ze sportowcem i nic nie wskazywało na to, że ma jakiekolwiek problemy:

Zadzwonił do mnie Rafał Haj i mówi: Nie uwierzysz, co się stało. Tomek Jędrzejak popełnił samobójstwo (…) . Zmroziło mnie, świat zawalił się na głowę. Niedawno pożegnałem przyjaciela, który się powiesił, a teraz takie coś. Jeszcze w niedzielę rozmawiałem z Tomkiem. Było normalnie. Śmialiśmy się, żartowaliśmy. Nie mam bladego pojęcia, co się stało, że doszło do takiego dramatu.

Sportowiec podobno nie był odporny na krytykę. Poza torem źle znosił nieprzychylne opinie na swój temat. Nic więc dziwnego, że mediów unikał jak mógł, a z kibicami kontaktował się jedynie za pośrednictwem Instagrama. Tam też regularnie zamieszczał zdjęcia, na których pokazywał życie rodzinne.

Rodzina Magdaleny Żuk pokazała zdjęcie grobu córki. Mieli w tym ważny cel!

Marek Frąckowiak nie żyje. Aktor przegrał walkę z nowotworem

Michael Jackson najbogatszym nieżyjącym artystą na świecie! Zarobił więcej niż Marilyn Monroe i Elvis Presley razem wzięci!


Indywidualny Mistrz Polski Tomasz Jedrzejak z córką

Indywidualny Mistrz Polski Tomasz Jedrzejak z córką

Kim był żużlowiec Tomasz Jędrzejak?

Kim był żużlowiec Tomasz Jędrzejak?

Śmierć Tomasza Jędrzejaka

Śmierć Tomasza Jędrzejaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×