Rozanielona Julia Wróblewska tonie w ramionach wysportowanego młodzika. Fani węszą nowy romans

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska ma nowego chłopaka. Tajemniczy Tomasz opublikował zdjęcie z aktorką, po którym pojawiły się spekulacje na temat ich relacji. Czyżby gwiazda Listów do M. wreszcie znalazła swoją drugą połówkę? Kim jest młodzik ze zdjęć?

Julia Wróblewska ma za sobą niezwykle trudny okres. Zaledwie kilka tygodni temu rozstała się z chłopakiem, a krótko po tym zniknęła z sieci. Zostawiła fanom krótką informację o nawrocie choroby psychicznej. Po krótkim czasie na Instagramie poniekąd wyjaśniła, co jej dolega:

Muszę sprostować pewien temat. Wiele osób wciąż jest w błędzie na temat mojej diagnozy. TO NIE DEPRESJA. To jedno z ZABURZEŃ OSOBOWOŚCI. Nie powiem jeszcze które, by nie przyklejać sobie łatki. Mam w planach przejść intensywne leczenie, gdy kilka objawów się złagodzi, może będę mogła Wam powiedzieć (Nie, to nie ChAD bo nie jest to zab. osobowości a choroba).

Julia Wróblewska ma nowego chłopaka?

Wszystko wskazuje na to, że Julia zaczęła wchodzić na prostą. Leczenie przynosi coraz lepsze efekty, a być może wpływ na nie ma mężczyzna, który pojawił się w jej życiu.

W weekend media obiegło zdjęcie z domówki w wynajętym apartamencie w centrum Warszawy, które udostępnił niejaki Tomasz Brzezowski. Ciemnowłosy młodzik pochwalił się fotką z Julią, którą dumnie trzyma na rękach. Aktorka sprawia wrażenie wyraźnie podekscytowanej i w ogóle nieskrępowanej całą sytuacją, którą jej towarzysz skwitował krótkim wpisem:

Gorączka sobotniej nocy #piekny #i #bestia #girl #and #boy #warsaw #party.

Tomasz może pochwalić się nie tylko bujną czupryną, ale także wysportowanym ciałem, którym chętnie chwali się wirtualnym znajomym. Z jego Instagrama dowiadujemy się, że uwielbia pizzę i jest fanem sportów wodnych oraz zimowych. Uprawia kitesurfing i jeździ na desce snowboardowej. W 2014 roku zdawał maturę, co pozwala przypuszczać, że już dawno jest po studiach.

Fani węszą nowy romans. Póki co Julia nie potwierdziła spekulacji.

Jak myślicie, jest coś na rzeczy, czy to kolejna plotka, którą należy włożyć między bajki?


125196713_423593788646337_8559085687961315782_n

Julia Wróblewska z

Tomasz Brzezowski

Tomasz Brzezowski

Tomasz Brzezowski

Tomasz Brzezowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×