Szukaj

Tłusty czwartek u gwiazd! Najciekawsze pączki? Zdecydowanie Beata Tadla. Największe zaskoczenie? Ewa Chodakwska i Kinga Rusin. Kto jeszcze świętuje? [DUŻO ZDJĘĆ]

Tłusty czwartek 2017 gwiazd

Tłusty czwartek 2017 gwiazd

Tłusty czwartek 2017 u gwiazd

Tłusty Czwartek to święto, podczas którego nawet gwiazdy pozwalają sobie na chwileczkę zapomnienia. Nawet te z nich, które wyjątkowo dbają o sylwetkę, w ten dzień robią wyjątek i dają się ponieść rozkoszy jedzenia łakoci.

Zobacz: Anna Lewandowska też świętuje tłusty czwartek! Gwiazda podała przepis na dietetyczne pączki

Wśród gwiazd, które w tym roku podzieliły się zdjęciem z pączkiem jest m.in. Dawid Woliński, Ada Fijał, Tomek Ciachorowski, Cezary Pazura, Anna Dereszowska, Alicja Janosz, Beata Tadla, a nawet sama… Ewa Chodakowska.

Niezdecydowana w temacie „zjeść czy nie zjeść” jest Kinga Rusin, która na Instagramie umieściła zdjęcie siebie zamyślonej („siedzę and myślę” :)) odnośnie tej ciężkiej tłustoczwartkowej decyzji. Zachęcamy gwiazdę do nieprzejmowania się kaloriami w tym wyjątkowym dniu. Szczególnie, że początek zjedzony raz na jakiś czas niekoniecznie zafunduje nam dodatkowe kilogramy.

Wciąż czekamy na zdjęciem z pączkiem Ani Lewandowskiej. Czy ciężarna trenerka również skusi się na dodatkowe kalorie? Być może skorzysta ze swojego przepisu na zdrowe i niskokaloryczne przekąski.

Zobacz: Anna Mucha nie liczy kalorii. Takich przekąsek na pewno nie poleciłaby Ewa Chodakowska

#tlustyczwartek #paczki #celebrate #kalorie #swietujemy #jastrzabpost #lavanille

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

Ewa Chodakowska świętuje Tłusty Czwartek

Ewa Chodakowska świętuje Tłusty Czwartek

Cezary Pazura i Anna Dereszowska też zjedli pączki

Cezary Pazura i Anna Dereszowska też zjedli pączki


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×