Emisje programów „The Voice” zawieszone. W tle afera i oskarżenia o molestowanie. Przecieki z planu wprawiają w osłupienie

The Voice

The Voice

Aż trudno w to uwierzyć. Programy The Voice i The Voice Kids zostały zawieszone! Wszystko przez potężny skandal z przestępstwami seksualnymi.

The Voice to międzynarodowy format telewizyjny. Zadebiutował w 2010 roku na antenie RTL4 jako The Voice of Holland. Od tego czasu edycje programu pojawiły się m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji, Chinach, Meksyku, Brazylii, krajach arabskich i wielu, wielu innych państwach świata.

Popularność formatu sprawiła, że stworzono jego specjalne wersje, czyli The Voice Kids dla dzieci, The Voice Teens dla nastolatków i The Voice Senior dla seniorów.

W 2011 roku format przeniesiono do TVP2 jako The Voice of Poland. Jesienią mogliśmy oglądać 12. edycję tego programu, w której jurorami byli Justyna Steczkowska, Marek PiekarczykTomsonBaron i Sylwia Grzeszczak. Najlepszym uczestnikiem sezonu została Marta Burdynowicz.

TVP2 zaadaptowała też formaty The Voice Kids The Voice Senior, które także cieszą się olbrzymią popularnością.

Wszystkie programy z serii The Voice zawieszone. Co się stało!?

Dotychczas format nie budził większych kontrowersji. W końcu to tylko typowy talent show, w którym ludzie pokazują umiejętności wokalne. Niestety na planie holenderskiej wersji The Voice doszło do strasznej sytuacji. Jeden z muzyków, Jeroen Rietbergen, miał rzekomo dopuścić się molestowania pracujących w programie kobiet. Rietbergen został natychmiastowo wyrzucony z pracy. Zostawiła go także jego partnerka – Linda de Mol. Zarząd RTL wkrótce potem zadecydował o zawieszeniu The Voice of HollandThe Voice KidsThe Voice Senior.

Wszystkie programy „The Voice” zostały zawieszone do czasu wyjaśnienia zarzutów – przekazał rzecznik prasowy telewizji.

O molestowanie oskarżono też jurora Alego B. Raper zaprzeczył jednak zarzutom i wydał oświadczenie, w którym zadeklarował, że będzie współpracował z organami śledczymi.

Jak ustalono, przerwa w emisji programów potrwa do czasu wyjaśnienia wszystkich kontrowersji, co wiąże się z troską o dobro osób, pracujących przy produkcji.

Oglądacie The Voice of Poland?


Jurorzy holenderskiej wersji The Voice

Jurorzy holenderskiej wersji The Voice

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×