The Voice of Poland 12. Znamy już finalistów. Teraz rozpocznie się prawdziwa walka o widzów

Półfinał The Voice of Poland

Półfinał The Voice of Poland

The Voice of Poland 12. Półfinał za nami. Kto w finale najnowszej edycji muzycznego show? Jakie decyzje podjęli trenerzy?

12. edycja The Voice of Poland od początku budzi wielkie emocje. Pojawiła się nowa jurorka – Sylwia Grzeszczak. Jej okazał się kontrowersyjny i niemal każda jej decyzja spotyka się z ogromną falą krytyki. Wróciła także Justyna Steczkowska, która zrobiła sobie przerwę na 6 sezonów. W pozostałych fotelach zasiedli: Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron.

Półfinał kultowego muzycznego show Telewizji Polskiej już za nami. Uczestnicy zawalczyli o wejście do finału, który już 4 grudnia 2021 r. Do walki o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce będą mogły stanąć tylko cztery osoby – po jednej z każdej trenerskiej drużyny.

Kolejna odsłona zbliża się już do końca i właśnie poznaliśmy finalistów. Kto powalczy o wygraną?

The Voice of Poland. Kto w finale?

Już w sobotę 21 listopada widzowie zadecydowali, którzy uczestnicy 12. edycji The Voice of Poland zaśpiewają w wielkim finale. Kto zaprezentował swój kunszt na scenie?

W dzisiejszym odcinku uczestnicy zaśpiewali dwa utwory – jeden dedykowany będzie komuś bliskiemu, a drugi był debiutancką piosenką. Zaczęli zawodnicy z drużyny Sylwii Grzeszczak  Rafał Kozik i Julia Stolpe.

Mężczyzna wykonał piosenkę ze ścieżki dźwiękowej najnowszego filmu o Agencie 007, Billie Eilish No time to die. Wokalistka sięgnęła z kolei utwór zespołu Queen Who Wants To Live Forever. Następnie pokazali swoje autorskie dzieła. Rafał – Zimny front, a Julia – Kiedy jak nie teraz.

Sylwia 55 punktów przyznała Stolpe, a Kozik otrzymał 45, mimo to, decyzją widzów to on wygrał udział w finale.

Karolina Robinson oraz Bartosz Madej reprezentowali drużynę Marka Piekarczyka. Mężczyzna zaśpiewał klasyk – piosenke Diana Paula Anki, z kolei dziewczyna wykonała Son of a Preacher Man.

Debiutancki singiel Barta miał tytuł Moje serce, a Karolina zaśpiewała Dajcie mi spokój!.

Decyzją Marka, Robinson otrzymała 49 punktów, a Madej- 51. Widzowie do finału zaprosili Bartosza.

Paula Gołębiowska i Wiktor Dyduła reprezentowali drużynę Barona i Tomsona. Zaczął mężczyzna piosenką Your song. Kobieta wykonała utwór Whitney Houston.

Kiedy przyszedł czas na własne piosenki Wiktor zachwycił utworem Dobrze wiesz, że tęsknię. Paula zaśpiewała Lepiej.

Baron i Tomson rozdzielili punkty następująco: Dyduła – 49, Gołębiowska – 51. Widzowie zadecydowali w głosowaniu, że w finale chcą zobaczyć Wiktora.

Marta Burdynowicz oraz Monika Wiśniowska-Basel zaśpiewały utwory, które przygotowały uprzednio z Justyną Steczkowską. Zaczęła druga z nich, zaśpiewała utwór Michaela Jacksona Give In To Me. Marta wykonała Never Enough.

Singiel Moniki rozpalił scenę, a jej oponentka zaśpiewała To żaden wstyd. Justyna przyznała Burdynowicz 52 punkty, a Wiśniowskiej-Basel – 48. Decyzją widzów w finale zobaczymy Martę.

Głosy widzów oraz punkty trenerów – Justyny Steczkowskiej, Sylwii Grzeszczak, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona – zadecydowały o tym, kto przeszedł do wielkiego finału. Gratulujemy Rafałowi Kozikowi, Wiktorowi Dydule, Bartoszowi Madejowi i Marcie Burdynowicz.

 


Rafał Kozik w finale The Voice of Poland 12

Rafał Kozik w finale The Voice of Poland 12

Bartosz Madej w finale The Voice of Poland 12

Bartosz Madej w finale The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła w finale The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła w finale The Voice of Poland 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×