Szukaj

Urszula Dudziak zachwalała Michała Szpaka, by na końcu wbić mu szpilę. Ta scena z „The Voice” będzie hitem

Michał Szpak, Urszula Dudziak

Michał Szpak, Urszula Dudziak

Urszula Dudziak w pierwszym odcinku The Voice of Poland dała nieźle popalić Michałowi Szpakowi. Zaczęła słodko, by potem wbić bolesną szpilę. Zobacz wideo.

Już w najbliższą sobotę startuje 11. edycja talent show TVP2. W fotelach trenerskich zobaczymy Edytę Górniak, Michała Szpaka, Tomsona i Barona z zespołu Afromental oraz Urszulę Dudziak, która debiutuje w The Voice of Poland. Ten sezon będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na nową obsadę. Po raz pierwszy w studiu zabraknie publiczności, a jurorzy będą mogli skorzystać z nowej opcji pt. „blokada”.

Urszula Dudziak dogryzła Michałowi Szpakowi w The Voice

Jak przebiega praca na planie? Okazuje się, że nawet wśród jurorów nie ma taryfy ulgowej. Urszula Dudziak już pierwszego dnia nagrań dała do zrozumienia, że jak lwica będzie walczyć o najlepszych uczestników. Na własnej skórze przekonał się o tym Michał Szpak.

Bardzo lubię Misia, Michałka. Szanuję go, cenię. Naprawdę jest to wyjątkowa postać – zachwycała się Urszula Dudziak na planie 11. edycji „The Voice of Poland”.

I kiedy wydawało się, że kolejnym komplementom nie będzie końca, Urszula Dudziak do tej beczki miodu dorzuciła łyżkę dziegciu…

W tym wypadku nie ma racji… – zawyrokowała artystka i zaczęła punktować wcześniejszą wypowiedź Michała Szpaka na temat występu jednej z uczestniczek nowej odsłony muzycznego show.

W naszym wideo już teraz możecie zobaczyć całą wypowiedź Urszuli Dudziak i reakcję Michała Szpaka na słodko-gorzkie słowa nowej trenerki The Voice of Poland.

Przypomnijmy, że premiera jedenastej odsłony najlepszego muzycznego programu w Polsce już w najbliższą sobotę o nowej godzinie. The Voice of Poland będzie emitowany w TVP2 o godzinie 21:15.


Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Michał Szpak w The Voice of Poland 11

Michał Szpak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

  • Alla pisze:

    To tylko fragment wypowiedzi pani Uli.Potem gdy Michał tłumaczył jej że nie chciał komplementować uczestniczki bo nabierze przekonania że jej występ był idealny ,pani Ula dodała ano masz rację,chyba że o to chodziło.Potem dodała Michał przepraszam cię.Tak w sumie przyjacielsko dywagowali.Śmiechu było co niemiara zwłaszcza jak Michał udawał że pada na fotel.Jastrząb dla sensacji podchwycił tylko fragment.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×