Tatiana Okupnik pokazała porażające zdjęcia z okresu ciąży: „Ciągle próbuje dojść do formy”

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik z okazji Dnia Matki zdecydowała się udostępnić na Instagramie odważne zdjęcia. Takiego wyznania nie spodziewał się nikt. Fanki natychmiast zareagowały.

Tatiana Okupnik do niedawna błyszczała na polskiej scenie i odnosiła na niej niemałe sukcesy. Niespodziewanie w 2014 roku ogłosiła przerwę w karierze. Gwiazda skupiła się na życiu prywatnym – została żoną i matką dwójki dzieci: 4-letniej Matyldy i 2-letniego Tymona.

Okupnik pod koniec kwietnia zdecydowała się opublikować swój pierwszy filmik, w którym zwierzyła się z intymnych problemów. W udostępnionym wideo opowiedziała o tym, że bycie matką nie zawsze jest kolorowe. Kobiety podczas ciąży bardzo często wpadają w depresję. Niestety ta choroba nie ominęła również gwiazdy hitu Don’t hold back, o czym także poinformowała na Instagramie. Długo szukała pomocy. Dopiero wsparcie specjalisty pomogło jej się z tym uporać.

Poszukałam wsparcia psychologicznego. Zły stan trwał 8 miesięcy. Dopiero w 9 miesiącu zaczęło odpuszczać – mówiła w pierwszym nagraniu piosenkarka.

Tatiana Okupnik z okazji Dnia Matki pokazała odważne zdjęcia

Dziś, z okazji tak szczególnego dnia, jakim jest święto każdej matki, Okupnik podzieliła się z obserwującymi odważnymi zdjęciami. Postanowiła pokazać swoją historię i problemy związane z ciążą i porodem.

Postanowiłam pokazać mały wycinek tego, co u mnie się zadziało po porodzie – zaczęła swoją opowieść Tatiana.

Okazuje się, że piosenkarka była ofiarą błędu personelu medycznego – m.in. podano jej za dużo kroplówek. Na domiar złego, była to jedna z licznych pomyłek, które miały miejsce tamtego dnia. Choć czuła się wtedy bardzo źle, to nie porównywała się do innych kobiet, gdyż wiedziała, że nie ma to najmniejszego sensu. Nie ścigała się także z nikim w dochodzeniu do formy po porodzie. Co więcej, Okupnik wciąż o nią walczy.

Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo.

Mimo że jej ciało przeszło wiele, to jest wdzięczna za prezent, jaki otrzymała w postaci dwójki dzieci. To dwa kochane robale, jak je pieszczotliwie określiła. W udostępnionym poście oprócz zdjęcia z jej maluchami Tatiana pokazała swoje ciało podczas ciąży. Dało się na nich zauważyć, że bardzo spuchły jej nogi. Niestety jest to częsta dolegliwość przyszłych mam.

Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne, ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy.

View this post on Instagram

Multi Emoti. Dzień Mam. Każda Mama ma inną historię. Każda ma swoje problemy. Nie ma co się porównywać. Postanowiłam pokazać mały wycinek tego co u mnie się zadziało po porodzie. Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia. Nawet jak było mi bardzo źle w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie;), siebie w nowej roli. Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii. Wszystkiego naj Mamy…

A post shared by Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik) on

Pod postem po raz kolejny odezwało się sporo kobiet, które rozumieją, przez co przeszła gwiazda i są wdzięczne za to, że szczerze potrafi mówić o tych problemach.

  • Dzięki Tatiana, że mówisz, że tak też jest czasem. Wszystkiego lepszego nadal.
  • Super, że odczarowujesz ten zaklęty krąg!
  • Oj, pamiętam dobrze tę opuchliznę…
  • Ojej, ja też miałam takie opuchnięte nogi przed porodem i prawie 2 tygodnie po porodzie.

Tatiana Okupnik opuchlizna w ciąży

Tatiana Okupnik opuchlizna w ciąży

Tatiana Okupnik opuchlizna w ciąży

Tatiana Okupnik opuchlizna w ciąży

Tatiana Okupnik opuchlizna w ciąży

Tatiana Okupnik opuchlizna w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×