Szukaj

Gwiazda serialu „Ranczo” w Tańcu z gwiazdami. „Jest pewien, że program przyniesie mu mnóstwo radości”

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 11 zbliża się wielkimi krokami. Produkcja potwierdza pierwsze nazwiska gwiazd, kolorowa prasa podaje kolejne. Do walki o Kryształową Kulę stanie podobno gwiazda serialu Ranczo. O kim mowa?

Taniec z gwiazdamito program telewizji Polsat, który jest chętnie wybierany przez widzów. Kiedy emitowane są nowe odcinki, widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, śledząc zmagania gwiazd, które w duecie z tancerzami, walczą o Kryształową Kulę. Za kilka tygodni startuje kolejna, jedenasta już edycja.

By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, produkcja ujawnia nazwiska znanych osób, które pojawią się na parkiecie. Potwierdzono, że do rywalizacji staną Marcin Bosak i Ania Karwan. Kto jeszcze do nich dołączy?

Taniec z gwiazdami 11 – Bogdan Kalus, gwiazda serialu Ranczo, w programie

Jak donosi Fakt na parkiecie pojawi się gwiazda serialu Ranczo, Bogdan Kalus. Na ekranie wcielał się w postać Tadeusza Hadziuka, mężczyzny, który swój wolny czas spędzał na ławeczce przed sklepem, delektując się trunkami wysokoprocentowymi.

Franciszek Pieczka - 90. urodziny

Bogdan Kalus (drugi od lewej) w programie Taniec z gwiazdami 11

Kiedy Kalus usłyszał propozycję udziału w programie, bardzo się ucieszył i nie wahał się, żeby ją przyjąć:

Zawsze lubił tańczyć i jest pewien, że program przyniesie mu dużo radości – zdradza w tabloidzie osoba związana z produkcją show.

Informację tę potwierdzono kilka godzin później na oficjalnym profilu na Instagramie programu. Zdradzono, że Bogdan początkowo chciał być ogrodnikiem, wybrał jednak aktorstwo:

Bum. Oto i on! Aktor i kabareciarz Bogdan Kalus. Planował zostać ogrodnikiem, a potem muzykiem. Jako nastolatek miał nawet swój zespół muzyczny i grał na perkusji. Kocha podróże. Najchętniej do Azji. Teraz czeka go niezapomniana podróż do świata

View this post on Instagram

????Bum???? Oto i on! Aktor i kabareciarz Bogdan Kalus. Planował zostać ogrodnikiem, a potem muzykiem. Jako nastolatek miał nawet swój zespół muzyczny i grał na perkusji. Kocha podróże ???? Najchętniej do Azji ???? Teraz czeka go niezapomniana podróż do świata tańca ????????#tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #bogdankalus #ujawniamygwiazdy

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Kim jest Bogdan Kalus?

Kalus to aktor filmowy i telewizyjny, a także artysta kabaretowy. Po ukończeniu szkoły podstawowej, trafił do szkoły muzycznej. W tamtym czasie założył zespół rockowy, w którym grał na perkusji. W 1990 roku założył prywatny teatr, Teatr Korez w Katowicach. Współpracuje z Teatrem Capitol w Warszawie.

Na swoim koncie może zapisać wiele ról nie tyko na deskach teatru, ale także w filmach i serialach. Oprócz Rancza wystąpił m.in. w produkcjach takich jak Halo Hans!Na wspólnej czy Druga szansa.

Kocham Cię Polsko 2 - Bogdan Kalus

Kocham Cię Polsko 2 – Bogdan Kalus

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: To nie Sara Boruc, a inna WAG zatańczy w show! Swoją urodą może przyćmić Julię Wieniawę


Franciszek Pieczka - 90. urodziny

Franciszek Pieczka - 90. urodziny

M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Kryszak (Bogdan Kalus)

M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Kryszak (Bogdan Kalus)

Kocham Cię Polsko 2 - Bogdan Kalus

Kocham Cię Polsko 2 - Bogdan Kalus

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×