Szukaj

Taniec z gwiazdami: Polsat ujawnił drugie nazwisko! To będzie wieki powrót gwiazdy „M jak miłość”!

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 11 na antenie Polsatu pojawi się już za kilka tygodni. Produkcja oficjalnie ogłosiła drugiego uczestnika. Do Ani Karwan dołączy aktor, znany m.in. z serialu M jak miłość. O kim mowa?

Taniec z gwiazdami, to show, które przed telewizory przyciąga tysiące widzów. Z zapartym tchem oglądają zmagania znanych osób, które w duecie z profesjonalnym tancerzem, uczą się skomplikowanych choreografii. Po tygodniu prób prezentują je publiczności zgromadzonej w studiu, a także jury, które ocenia ich umiejętności. Ostateczny głos mają jednak widzowie, którzy decydują, kto przechodzi do kolejnego odcinka i ma szansę dostać się do finału.

Wiosną na antenie Polsatu zostanie wyemitowana już jedenasta edycja, a od wielu tygodni w kolorowej prasie pojawiają się nazwiska potencjalnych kandydatów, którzy staną do walki o Kryształową Kulę. Kogo zobaczymy?

Taniec z gwiazdami 11 – Marcin Bosak pojawi się w programie

Do tej pory jedną potwierdzoną uczestniczką programu była Ania Karwan, utalentowana piosenkarka, której udział ogłoszono w finale poprzedniej edycji. W poniedziałkowe południe ujawniono kolejną gwiazdę.

Ania Karwan w Tańcu z gwiazdami

Ania Karwan w Tańcu z gwiazdami

Okazuje się, że do artystki dołączy Marcin Bosak, aktor znany m.in. z serialu M jak miłośćo czym poinformowano na Instagramie programu:

STARTUJEMY. Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11.edycji @tanieczgwiazdami jest aktor filmowy, teatralny i serialowy @bosak.marcin Przez wiele lat trenował karate. Jego idolem był Bruce Lee. Poza aktorstwem, Jego pasją jest gra na gitarze #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #marcinbosak

View this post on Instagram

????STARTUJEMY???? Pierwszym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem 11.edycji @tanieczgwiazdami jest aktor filmowy, teatralny i serialowy @bosak.marcin Przez wiele lat trenował karate ???? Jego idolem był Bruce Lee. Poza aktorstwem, Jego pasją jest gra na gitarze ????#tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #marcinbosak

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

Z kim zatańczy? Na ten moment wiadomość ta jest utrzymywana w tajemnicy. Pewne jest jednak, że udział aktora w show zachwycił internautów, którzy pod postem pisali, że trzymają za niego kciuki:

  • Bardzo fajnie już trzymam za niego kciuki.
  • Ale mega!!! No to już wiem za kogo będę trzymać kciuki.
  • Noooo wreszcie. Fajna, znana i przystojna gwiazda.
  • Będzie ciekawie..za każdym razem jest.. lubię to.

Kolejne gwiazdy programu poznamy wkrótce.

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: To nie Sara Boruc, a inna WAG zatańczy w show! Swoją urodą może przyćmić Julię Wieniawę


Taniec z gwiazdami 11: Marcin Bosak w programie

Taniec z gwiazdami 11: Marcin Bosak w programie

M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)

M jak miłość, Kamil (Marcin Bosak), Kinga (Katarzyna Cichopek), Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha)

Marcin Bosak – pokaz Zaquad, maj 2019

Marcin Bosak – pokaz Zaquad, maj 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×