Program miał mieć swój wielki finał we wiosennej ramówce Telewizji Polsat. Niestety tuż po emisji pierwszego odcinka show w Polsce ogłoszono epidemię koronawirusa. Taneczne pary wystąpiły w zaledwie dwóch odcinkach, po których program przerwano. Nie obyło się bez łez, ale w tamtym momencie to zdrowie wszystkich uczestników i osób, które pracują przy powstaniu show, było najważniejsze.
Koronawirus w Tańcu z Gwiazdami? Co z kolejnym odcinkiem?
Taniec z Gwiazdami wrócił na antenę w jesiennej ramówce. Premierowe odcinki show wystartowały zgodnie z planem. Widzowie ponownie mogą ponownie mogą podziwiać swoich ulubieńców na parkiecie. Program jest już na półmetku i wielkimi krokami zaczyna zbliżać się do finału.
Ulubiony rozrywkowy program jest emitowany w każdy piątek w telewizji Polsat. Nie jest jednak powiedziane, że w dzisiejszym odcinku zobaczymy wszystkich w komplecie. Dziennik Fakt poinformował o tym, że wśród uczestników jest para, która zaobserwowała u siebie niepokojące objawy mające świadczyć o zachorowaniu na COVID-19.
Dziennikarze tabloidu próbowali skontaktować się z gwiazdami, ale te nie chciały komentować tych doniesień. Produkcja potwierdziła jednak, że jedna z par nie wystąpi w dzisiejszym odcinku.
AKTUALIZACJA: Bogdan Kalus odpada z Tańca z gwiazdami. To niejedyna zmiana w obsadzie
Polsat po godzinie 14.00 ogłosił, że z programu wyeliminowani zostali Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. W trosce o bezpieczeństwo gwiazd zdecydowano się wprowadzić jeszcze jedną zmianę w obsadzie – Ania Karwan zatańczy z nowym partnerem (dotychczas towarzyszył jej Jan Kliment), którego nazwisko na razie nie zostało ujawnione.
Julia Wieniawa nie ma koronawirusa
Z grona zarażonych możemy na pewno wykluczyć Julię Wieniawę i Stefano Terazzino. Na profilu młodej gwiazdy właśnie pojawił się post, w którym zaprasza na kolejny odcinek tanecznego show ze swoim udziałem. Wspierać ją będzie zwyciężczyni drugiej edycji widowiska – Agnieszka Sienkiewicz.
Jak na razie nie wiadomo, którzy uczestnicy zmagają się z koronawirusem. Już teraz życzymy im bardzo dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy. Przypomnijmy, że w grze pozostali już tylko: Ania Karwan, Edyta Zając, Sylwia Lipka, Julia Wieniawa i Bogdan Kalus.