Szukaj

Córka Demi Moore – nagą fotografią na Instagramie zapowiada ponowne narodziny. Subtelny akt zachwycił fanów

Tallulah Willis, córka Demi Moore i Bruce'a Willisa pokazała bardzo odważne zdjęcie. W zasadzie nie ukrywa na nim niczego. Napisała, że czuje się wyzwolona. Chyba można odebrać to dosłownie.
Tallulah Willis - akt

Tallulah Willis - akt

Tallulah Willis jakiś czas temu szczerze wyznała ze cierpi na zaburzenie zwane dysmorfofobią. Polega ono na dostrzeganiu jedynie zafałszowanego obrazu własnego ciała. To dlatego raz tyła a raz chudła, o czym pisaliśmy  tutaj. Kiedy Tallulah miała 13 lat lekarze zdiagnozowali u niej to zaburzenie. Przyznała, że od zawsze czuła lęk przed tym jak wygląda. Teraz z radością oznajmiła, że narodziła się na nowo i w pełni akceptuje to, co widzi.

Tallulah Willis – nagi akt. Co ją skłoniło do takiej fotografii?

Tallulah walczy o swoje zdrowie. Jej problemy z przybieraniem na wadze, a potem utratą kilogramów zagrażają życiu. jak się domyślacie, córka Willisa i Moore bierze udział w terapii. Najwyraźniej są efekty, bo na Instagramie modelki pojawiają się optymistyczne wpisy.

Niedawno Tallulah wstawiła piękny, subtelny akt. Leży w szmaragdowej trawie, zupełnie nada, w pozycji embrionalnej. Niewinna i silna jednocześnie.To gest niezwykłej odwagi ze strony osoby borykającej się z dysmorfofobią. Optymizmem napawa też opis.

To zdjęcie sprawia mi tyle radości, że nie ma nic samotnego w tej postaci. Jest taka pełna, kompletna, nie szukająca niczego i nikogo, żeby być uzdrowioną. Lubię ją – napisała.

Taka akceptacja swojego ciała jest bardzo istotna. Trzymamy kciuki, żeby Tallulah na zawsze uporała się ze swoją przypadłością. Pełne wsparcia komentarze pojawiają się też przy jej poście.

  • Pięknie.
  • Jedno z moich najbardziej ulubionych zdjęć.
  • Tak trzymaj!
  • Też ja lubię!
  • Epicka fotografia!
  • Niesamowicie piękne!
  • Co za niesamowite zdjęcie. Przypomina mi o ponownych narodzinach, ciała, duszy i umysłu.

Zobacz: Philipp Plein wypuścił nagie zdjęcia polskiej kochanki na koszulkach! I to tuż po jej ślubie! Zemsta?


Tallulah Willis - akt

Tallulah Willis - akt

Tallulah Willis

Tallulah Willis

Tallulah Willis

Tallulah Willis

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×