Syn Magdy Gessler otwarcie o swoich zarobkach. Nie uwierzycie, gdzie pracował zanim trafił na okładkę „Vivy!”

Tadeusz Muller wywiad w Viva!

Tadeusz Muller wywiad w Viva!

Ile zarabiał i gdzie pracował syn Magdy Gessler?

Dzieci Magdy Gessler wyrastają na gwiazdy show-biznesu. Lara do niedawna była gwiazdą Ameryki Express, z kolei jej syn Tadeusz Müller zdążył już zaliczyć wizytę w Dzień Dobry TVN, a ostatnio zapozował na okładce magazynu Viva!. W wywiadzie opowiedział o tym, czym zajmuje się na co dzień. Z ciekawej rozmowy dowiedzieliśmy się np., że syn Gessler z jej pierwszego małżeństwa z dziennikarzem niemieckiego Der Spiegel Volkhartem Müllerem, jest również restauratorem, a wiosną 2019 jedna ze stacji telewizyjnych wyemituje jego kulinarny program.

Müller wyznał, że nie wiązał swojej przyszłości ze światem, w którym rządzi Magda Gessler. Tadeusz chciał zostać psychologiem. 35-latek ukończył SWPS w Warszawie na kierunku psychologii klinicznej:

Poszedłem na studia psychologiczne, bo zawsze interesowały mnie relacje i pomaganie ludziom. Przez trzy lata pracowałem z autystami w różnych ośrodkach. Z dorosłymi autystami, którzy się samo okaleczali. Mam certyfikat indywidualnego asystenta osoby autystycznej. I to była praca, która mnie najbardziej satysfakcjonowała ze wszystkiego, co robiłem.

Tadeusz przyznał, że jego początki w branży gastronomicznej nie były kolorowe:

Zarabiałem miesięcznie 600 złotych. Realia niestety są ekstremalne. Dla idealistów straceńców. Miałem wtedy 20 lat, mogłem pozwolić sobie na działanie charytatywne. Jeżeli znajdę czas w dorosłym życiu, chcę czymś podobnym się zająć.

Syn Magdy Gessler zanim został autorem kilku świetnie prosperujących warszawskich restauracji, był m.in. didżejem na weselach, a także gotował obiady dla dzieci milionerów na Ibizie.

Inspirująca historia.

Larę Gessler znacie, a Tadeusza Mullera? Syn Magdy odpowiada za sukces kilku restauracji! Kim jest i co już osiągnął? Oj, sporo…

Kto jest kim w rodzinie Gesslerów? Magda odpowiedziała na trudne pytanie i już wszystko stało się oczywiste!

Co tam gotowanie! Lara Gessler właśnie zaprojektowała własną kolekcję SUKNI ŚLUBNYCH


Magda Gessler i Tadeusz Muller na okładce Vivy

Magda Gessler i Tadeusz Muller na okładce Vivy

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×