Larę Gessler znacie, a Tadeusza Mullera? Syn Magdy odpowiada za sukces kilku restauracji! Kim jest i co już osiągnął? Oj, sporo…

Kim jest Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler?

Magda Gessler szturmem podbiła internet i serca Polaków. Wszystko to za sprawą programu Kuchenne Rewolucje, temperamentowi i miłości, jaką obdarza swoich fanów na portalach społecznościowych.

Od jakiegoś czasu w polskim show-biznesie statusu gwiazdy dorobili się córka Magdy, Lara i jej siostrzeniec, Mateusz.  To jednak nie wszystko. Restauratorka ma jeszcze jedno dziecko – syna Tadeusza Mullera, który przyszedł na świat w Madrycie i jest owocem jej pierwszego małżeństwa z dziennikarzem niemieckiego Der Spiegel Volkhartem Müllerem. 33-latek ukończył SWPS w Warszawie na kierunku psychologii klinicznej i biegle mówi po niemiecku. W swoim środowisku Tadeusz uchodzi za bardzo kreatywnego biznesmena.

Choć Muller nie pojawia się na czerwonych dywanach i nie błyszczy w blasku fleszy, jego kariera nabiera coraz większego rozpędu i wszystko wskazuje na to, że już niebawem może zostać nową gwiazdą polskiego show-biznesu.

Tadeusz Müller – mój syn, nie chce przyznawać się do Gessler, żeby działać na własną rękę i mieć własne sukcesy – powiedziała niedawno Magda Gessler, której słowa są poparte mocnymi argumentami

Za nazwiskiem syna Magdy Gessler stoi kilka sukcesów. Mało kto wie, ale Tadeusz Muller odpowiada za jedne z najpopularniejszych restauracji w Warszawie. W 2006 roku założył pierwszą w Polsce, hiszpańską – Tapas Bar. To jednak nie wszystko.

Zobacz: Magda Gessler opowiedziała o dzieciach. Wiedzieliście, że ma tak zdolnego syna?


Magda Gessler o śmierci męża i wychowywaniu syna Tadeusza Mullera (źródło: Agencja TVN / x-news.pl)

Czym zajmuje się syn Magdy Gessler?

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Tadeusz jest związany z dwoma prestiżowymi restauracjami w Warszawie – Aioli i Banja Luka. Oba te miejsca są chętnie i często odwiedzane przez polskie gwiazdy. Często zajęcie stolika bez wcześniejszej rezerwacji graniczy z cudem.

To właśnie Tadeusz Muller odpowiada za fantastyczne menu i design miejsc ulokowanych w centralnej części miasta. Nic dziwnego, że każdego dnia w obu restauracjach znajdują się tłumy. Dzięki świetnemu wyczuciu smaku i estetyki, Muller zafundował stolicy miejsca, które w rankingach kulinarnych znajdują się w rankingach obok restauracji Magdy Gessler.

Tadeusz Muller odpowiada za menu i design w prestiżowych warszawskich restauracjach

Tadeusz Muller odpowiada za menu i design w prestiżowych warszawskich restauracjach

Magda Gessler o tym, jaki jest Tadeusz Müller

Sama Magda kilkukrotnie podkreślała, że od Tadeusza Mullera nauczyła się bardzo dużo. W wywiadzie dla Gali opowiedziała o niezwykłych zdolnościach kulinarnych pierwszego dziecka:

Czasami na mnie krzyczy. Jest mądrzejszy… naprawdę. Uczę się od niego bardzo dużo. Dzisiaj Tadeusz przygotował dla mnie rosół z perliczek z domowym makaronem. W życiu nie jadłam czegoś lepszego. To było jedno z piękniejszych wyznań miłosnych. Tadeusz robi to bardzo skromnie i może nawet troszkę wstydzi się tego, że taki jest, ale w ten sposób „mówi” mi o bardzo prawdziwych uczuciach

Magda zauważa też pewne podobieństwa. Chociaż Tadeusz Muller nie jest aktywny w mediach, ma podobną wrażliwość do restauratorki:

Jesteśmy podobnie wrażliwi na kolor, światło, smak, zapach, przestrzeń, filozofię. Podobnie dostrzegamy kruchość wszystkiego i jednocześnie wielką radość istnienia. Tadeusz daje mnóstwo miłości ukrytej w drobnych czynach i gestach

Ciekawe, kiedy o syna gwiazdy upomną się stacje telewizyjne? Może najwyższy czas, żeby od Tadeusza Mullera uczyli się także inni Polacy. Czy rodzina Gessler-Muller podbije polskie media, tak samo jak podniebienia Warszawiaków? Wszystko wskazuje na to, że to tylko kwestia czasu…

Zobacz: Lara Gessler ma swój blog! Szykuje się kulinarna odpowiedź na platformę Kasi Tusk

Tadeusz Muller - sukcesy, restauracje

Kim jest Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×