Internautom opadły ręce. Finalista „Top Model” apeluje o wyrozumiałość dla zamachowcy z WOŚP [WIDEO]

Szymon Reich o ataku na Pawła Adamowicza

Szymon Reich o ataku na Pawła Adamowicza

Szymon Reich o ataku zamachowca na Pawła Adamowicza

Szymon Reich skomentował zachowanie zamachowcy, który zamordował Pawła Adamowicza. Finalista Top Model apeluje o wyrozumiałość dla 27-letniego Stefana W. Zobacz kontrowersyjny film z gwiazdą telewizyjnego show TVN-u.

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza poruszyła nie tylko środowiska polityczne – również czołowe postaci związane ze światem show-biznesu opłakują prezydenta Gdańska, który zmarł w wyniku ran zadanych nożem przed 27-letniego zamachowca. Temat na tapetę wziął m.in. finalista ostatniej edycji Top Model, Szymon Reich. Słowa uczestnika telewizyjnego show wzbudziły sporo kontrowersji wśród internautów. Wielu z nich wręcz odebrało mowę.

Reich w swoim nagraniu próbuje zrozumieć zachowanie zamachowca. W kilku zdaniach tłumaczy bandytę, który odebrał życie najlepiej ocenianemu włodarzowi w Polsce:

Mimo tego, że jest mi mega przykro z tego, że takie rzeczy się dzieją, to i tak wydaje mi się, że najlepszą rzeczą jaką można zrobić to okazać wyrozumiałość również wobec sprawcy, bo nie wiadomo co nim kierowało. Możliwe, że po prostu miał w sobie tyle nienawiści, która mu się nazbierała przez lata – brzmiał fragment wideo.

Tyle wystarczyło, aby pod adresem Szymona runęła lawina krytyki. Internauci nie oszczędzili przystojnego nastolatka, w komentarzach zamieścili mnóstwo gorzkich słów, oto kilka z nich:

  • Nie wierzę. Zabił człowieka! Zaplanował to, wiedział jak dostać się na scenę! Jest mordercą! Co da rodzinie informacja, że był chory psychicznie? Zwróci im męża, ojca? Nie! Może niech Szymon skieruje się do psychiatry, bo z tak szeroką wyrozumiałością, może stać się kolejnym nożownikiem. Głupota nie zna granic.
  • Co za k**wa debil, sorry. Typ który zaatakował prezydenta siedział tyle w wiezieniu, za takie rzeczy, że się w pale nie mieści. Nie wiadomo czego on oczekuje, chodzi na wszystkie eventy, parcie na szkło ma straszne, wszędzie go pełno….. debil i tyle.
  • Inaczej by mówił, gdyby ktoś zaatakował jego matkę czy siostrę, kretyn.

Szymon na razie nie odpowiedział na zacytowane powyżej słowa.

Co sądzicie o jego kontrowersyjnej opinii?

Dramatyczne słowa lekarza. Ujawnił kulisy walki o życie Pawła Adamowicza

Rodzina Pawła Adamowicza w żałobie. Pozostawił żonę i dwie córki. „Były dla niego całym światem”

Popularna grafika po niedzielnym zamachu na prezydenta poruszyła serca tysięcy internautów. To dzieło znanej aktorki


Stefan Wilmont (fot. o2.pl)

Stefan Wilmont (fot. o2.pl)

Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Stefana Wilmont (fot. o2.pl)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×