Szok! Jedno z najbardziej udanych małżeństw Hollywood się rozpadło

Jun 07, 2010 - Westwood, California, U.S. - Actors WILL SMITH and JADA PINKETT-SMITH at 'The Karate Kid' Premiere held at Mann Village theatre Westwood California.

Will Smith i Jada Pinkett-Smith się rozwodzą

Po 17 latach małżeństwa Will Smith Jada Pinkett-Smith się rozwodzą. Zachodnie media nie mówią o niczym innym. Will i Jada były wzorcowym małżeństwem. Radar Online twierdzi, że kryzys w ich związku trwał już rok lecz Will i Jada trzymali to w tajemnicy. Próbowali ratowac swoje małżeństwo ale na próżno. Mieli już dość udawania i postanowili się rozstać. Para posiada dwójkę dzieci: Jadena Christophera Syre’a oraz Willow Camille Reign.

Willi i Jada  są podobno w trakcie tworzenia dokumentu rozdzielającego majątek aktora, który jest szacowany na 240.000.000 dolarów.

Aktor posiada prywatne rezydencje na Star Island w Miami Beach, w Los Angeles, Filadelfii oraz w Sztokholmie. Jest też właścicielem firmy Treyball Development Inc. W 2004 roku Smith znalazł się na liście 40 najbogatszych osób w USA, które nie ukończyły 40 roku życiaW 2008 roku ten sam magazyn  uznał aktora za najlepiej zarabiającego na świecie. Jego roczny dochód przekroczył 80 milionów dolarów.

Para nie chce publicznego prania rodzinnych brudów i zamierza rozstać się z klasą, bez obecności mediów.

Zobacz także: Will Smith robi zdjęcia nagiej żonie podczas snu

 WILL SMITH iJADA PINKETT-SMITH

WILL SMITH iJADA PINKETT-SMITH

JADA PINKETT-SMITH, JACKIE CHAN, WILL SMITH, WILLOW SMITH, JADEN SMITH Fot. ons

JADA PINKETT-SMITH, JACKIE CHAN, WILL SMITH, WILLOW SMITH, JADEN SMITH
Fot. ons

 

Will Smith i Willow Smith Fot. ons

Will Smith i Willow Smith
Fot. ons

 

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×