Szok! Chris Pratt dzisiaj jest hollywoodzkim gwiazdorem, a jeszcze niedawno był… bezdomny i miał nadwagę!

Chris Pratt był kiedyś bezdomnym kelnerem

Chris Pratt należy dziś do grona najpopularniejszych i najprzystojniejszych aktorów świata. Artysta znany jest z takich filmów, jak: Ona, Wykapany ojciec, Jurassic World, czy też Strażnicy Galaktyki. Jeżeli myślicie, że gwiazdor od lat dziecięcych był skazany na taki sukces, musimy was rozczarować. Jego historia prezentuje się zupełnie inaczej.

Jeszcze kilka lat temu Chris miał sporą nadwagę nie był uznawany za przystojnego mężczyznę. To jednak nie wszystko. Jako 19-latek wylądował na Maui, gdzie mieszkał w wanie i pracował tyle, aby wystarczyło mu na jedzenie, benzynę i zioło. To właśnie tam rozpoczął też pracę w charakterze kelnera. Podczas jednej ze zmian dostrzegła go reżyser Rae Dawn Chong, która zaproponował mu rolę w filmie Cursed part 3.

2011 rok był przełomowy dla Chrisa. Aktor zrzucił wtedy aż 14 kilogramów. Sukces szybko przyciągnął kolejne powodzenia. Gwiazdor wystąpił w filmie Moneyball u boku samego Brada Pitta. Wkrótce po tym przytył niemal 30 kilo dla roli w filmie Ten Year. Dopiero w 2014 roku zaprezentował szczupłą i wyrzeźbioną sylwetkę.

Nie zawsze byłem gruby, ale na pewno tyłem w ciągu ostatnich miesięcy. To wspaniałe. Kocham jeść, pić piwo i czerpać radość z życia. Chociaż przyznaję, że kiedy byłem gruby, miałem też początki depresji. – powiedziałw „Esquire”.

Nie da się ukryć, że dzisiaj Chris prezentuje się bardzo apetycznie 😉 Nie bez przyczyny magazyn People wybrał go jednym z najseksowniejszych mężczyzn świata.

Chris Pratt jeszcze kilka lat temu mieszkał w wanie

Chris Pratt jeszcze kilka lat temu mieszkał w wanie

Chris Pratt jeszcze kilka lat temu mieszkał w wanie

Chris Pratt jeszcze kilka lat temu mieszkał w wanie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×