Sylwia Bomba planuje dziecko z nowym partnerem? Mistrzowsko odpowiedziała na pytanie dociekliwej fanki. Oj, pójdzie w pięty

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba wychowuje 4-letnią córeczkę. Czy gwiazda z nowym partnerem planuje mieć kolejne dziecko? Odpowiedziała na pytanie dociekliwej fanki, ale ta może nie być zadowolona. 

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki programowi rozrywkowemu Gogglebox. Przed telewizorem. Komentując najpopularniejsze telewizyjne shows i seriale, szybko stałą się ulubienicą widzów. To pozwoliło jej na stałe znaleźć dla siebie miejsce w show-biznesie. Dzięki popularności, jaką przyniósł jej ten format szybko też doczekała się kolejnych propozycji współpracy. Pojawiła się między innymi w 12. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie odpadła tuż przed ścisłym finałem.

Sylwia pracę przed kamerami łączy z opieką nad córeczką. Antonia ma 4 lata i jest jej oczkiem w głowie. Ojciec dziewczynki i były partner celebrytki zmarł kilka miesięcy temu.

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi… Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby – pisała w sieci.

Sylwia Bomba planuje dziecko z nowym partnerem?

Sylwia w ostatnim czasie skupia się przede wszystkim na remoncie domu. Kilka tygodni temu celebrytka pochwaliła się, że kupiła nową willę. Od tamtej pory relacjonuje w sieci postępy w wykańczaniu wnętrz. Nie ukrywa jednak, że jest to dla niej dosyć wyczerpujące.

Tak wygląda człowiek na dermapenie, który jest na wykończeniu, znaczy, zaczyna wykańczać dom, czyli jest na wykończeniu. Bo słuchajcie, ja nie wiedziałam, że żeby wykończyć dom to trzeba te wszystkie kleje, panele, zlewy, płytki, listwy, gresy, podwieszenia, kibelki, ceramika… Matko boska, czy tylko ja tak ciężko to znoszę? – powiedziała do fanów na Instagramie.

Wiadomo jednak, że ma ona wsparcie nowego partnera. Jeszcze zanim kupiła dom, poznała mężczyznę, który pokochał nie tylko ją, ale także małą Antosię. Celebrytka nie ukrywała, że jest szczęśliwa.

Tak, spotykam się z kimś. Co do wieku, to wiek nie ma dla mnie znaczenia, obojętne mi, czy ktoś jest młodszy czy starszy, jeśli jest porozumienie. Mężczyzna, z którym się spotykam, jest młodszy ode mnie – zdradziła.

Sylwia jak na razie trzyma związek z dala od fanów. Chociaż wiadomo, że kogoś ma i w sieci pojawiło się nawet kilka zdjęć, to nie ujawnia twarzy partnera. Chętnie jednak odpowiadała na pytanie dotyczące nowej miłości, ale zdaje się, że do czasu. Jedna z internautek poszła o krok za daleko i zapytała Sylwię, czy planuje dziecko z nowym partnerem. Ta nie omieszkała odpisać.

Czekam na pytanie, w jakiej pozycji będzie robione – odpisała.

Zdaje się, że odpowiedź raczej nie zadowoli dociekliwej internautki.


Sylwia Bomba o drugim dziecku

Sylwia Bomba o drugim dziecku

Sylwia Bomba z nowym partnerem

Sylwia Bomba z nowym partnerem

Sylwia Bomba z partnerem na randce

Sylwia Bomba z partnerem na randce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×