Szukaj

Nowe zagraniczne hity świąteczne podbijają listy! Który odniesie sukces na miarę „All I Want For Christmas”?

Zagraniczne świąteczne hity 2019

Zagraniczne świąteczne hity 2019

Zagraniczne piosenki świąteczne na 2019 rok już podbijają listy przebojów. W tegorocznej konkurencji udział biorą między innymi: Katy Perry, Robbie Williams, Taylor Swift, Jonas Brothers, Jack Savoretti, Bryan Adamas, Ellie Goulding, Keith Urban, Will Young, Lukas Graham i Liam Payne. Oto najlepsi.

Piosenki świąteczne pojawiają się w stacjach radiowych od połowy listopada. Dla wielu artystów wielki gwiazdkowy hit, to duży zastrzyk gotówki. Dlatego co roku dostajemy spory zestaw piosenek z dzwoneczkami. Ale tylko nieliczne zapadają nam w pamięć. Kto w tym roku toczy bitwę o przebój świąt?

A jest o co walczyć. I nie chodzi tu tylko o zainteresowanie słuchacza, ale także o sporą gotówkę.  Brytyjskie radio  The Capital FM przedstawiło ranking dotyczący najlepiej zarabiających hitów świątecznych. Przed Last Christmas grupy Wham (ok. 2,4 mln zł zysków rocznie) i All I want for Christmas is You Mariah Carey (ok. 2 mln zł zysków rocznie), jest hit grupy Slade Merry Christmas Everybody. Grupa zarabia dzięki temu przebojowi co roku 1 mln funtów czyli ok. 5 mln zł.

Zobacz także: Wysyp świątecznych piosenek od największych polskich gwiazd. Margaret, Roxie, Kukulska, Karwan…

Świąteczne zagraniczne piosenki na 2019 rok

Katy Perry zaskoczyła wszystkich gwiazdkowym hitem. Jest przebojowo i zabawnie! Po 10 dniach od premiery jest już prawie 10 mln odtworzeń na YouTube.

Robbie Williams wydał płytę Christams Present, która wylądowała na 1 miejscu brytyjskiej listy przebojów. Oprócz świątecznych coverów znajdują się na niej także premierowe piosenki jak ta: Time for Change.

Taylor Swift zaproponowała przebój Christmas Tree Farm. Po kilku dniach od premiery ma już ponad 7 milionów odsłuchań na YouTubie.

Bracia Jonas Brothers powrócili na muzyczny rynek i także zaproponowali świąteczny hit.

Jack Savoretti postawił na przepiękną balladę. Jego unikalna chrypka w głosie w połączeniu z fortepianem dają niezwykły efekt. Idealne na chill-outowy świąteczny poranek.

Bryan Adamas odnowił swój stary hit z 1985. I znów brzmi wyśmienicie!

Ellie Goulding wzięła na warsztat przebój Joni Mitchell z 1971. To bardzo delikatna ballada, ale wciąż brzmi współcześnie

Keith Urban proponuje jak zwykle gwiazdkowy przebój o lekko countrowym zabarwieniu. Sympatyczne.

Will Young, zwycięzca pierwszej edycji brytyjskiej wersji programu telewizyjnego Idol, także zdecydował się na świąteczny wyścig. Will stawia na skromną balladę.

Lukas Graham – duńska grupa znana z przebojów Mama Said i 7 Years – proponuje gwiazdkowy hit w swoim stylu, mieszając pop, soul i funk.

A Liam Payne, były członek One Direction, promuje swój debiutancki solowy album właśnie świąteczną piosenka. To bardzo udana ballada!

I na koniec świąteczna niespodzianka od Mariah Carey. Gwiazda z okazji 25-lecia hitu All I Want For Christmas (Is You) wypuściła nowy teledysk, zawierający niepublikowane sceny z 1994 roku.

Jest z czego wybierać. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie!


Robbie Williams

Robbie Williams

Liam Payne

Liam Payne

Katy Perry

Katy Perry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×