Piękna siostra Sary Boruc wzięła ślub. Na tę okazję przygotowała aż trzy kreacje, z których każda kipiała seksapilem

Sara Boruc

Sara Boruc

Siostra Sary Boruc wzięła ślub. Piękność kilkukrotnie zmieniała monumentalne kreacje. Jak wyglądała w każdej z nich? Zobaczcie zdjęcia.

Sara Boruc to żona Artura Boruca. Partnerka bramkarza nie tylko jest świetną żoną, ale i bizneswoman. Stworzyła własną firmę odzieżową, która podbiła zarówno polski, jak i zagraniczny rynek. Kreacje marki nosiły Hailey BieberKendal Jenner, Iriny Shayk i Meghan Fox. Zdolna przedsiębiorczyni wraz z Arturem opiekuję się Oliwią, która jest córką gwiazdy z poprzedniego związku oraz dwojgiem wspólnych dzieci: Amelią i synkiem o imieniu Noah. Wszyscy tworzą zgodną patchworkową rodzinę.

Influencerka żywo uczestniczy w życiu swoich bliskich. Ostatnio gościła na ślubie siostry, Ines Mannei. Panna młoda aż trzykrotnie zmieniała kreacje podczas wesela.

Siostra Sary Boruc wzięła ślub. Jak wyglądała?

Sara na swoim koncie na Instagramie dodała zdjęcie sukni ślubnej siostry, która akurat wisiała na wieszaku. Długi tiulowy dół, koronkowa góra i wspaniały welon tworzyły razem zgrabną całość, która doskonale podkreślała uroczy wygląd Ines.

Kolejna suknia Ines była o bardziej odważna. Uwagę przykuwał zwłaszcza odsłonięty brzuch i wyszywane kwiatki, które znalazły się na ramionach. Look w tym wydaniu dopełniały naturalne ozdoby wpięte we włosy świeżo upieczonej żony.

Na koniec imprezy Ines pokazała się w koronkowej bluzce i białej spódniczce. Ten strój w świetnym stylu eksponował jej dobrze zbudowane ciało i opaleniznę.

Wszystkie kreacje panny młodej zobaczycie w galerii dostępnej pod tekstem. Dodaliśmy tam też znacznie więcej zdjęć Ines, jak i Sary, żebyście mogli porównać ze sobą wygląd obu pięknych sióstr. Dostrzegacie podobieństwo między nimi?

Kogo poślubiła Ines Mannei?

Partnerem Ines jest Cezary Lech. To znany biznesmen, założyciel i doradca dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Nie jest to pierwsza dobra partia w rodzinie. Również trzecia z sióstr, Nadia Mannei, dobrze wyszła za mąż. Ona poślubiła Piotra Voelkela Jr, spadkobiercę przedsiębiorstwa VOX, którego wartość szacuje się na aż 300 milionów złotych!


Ines Mannei. Kreacja ślubna

Ines Mannei. Kreacja ślubna

Ines Mannei. Kreacja ślubna

Ines Mannei. Kreacja ślubna

Ines Mannei. Kreacja ślubna

Ines Mannei. Kreacja ślubna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×