Karol i Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opowiedzieli o swojej miłości. Ten związek to materiał na niezłą komedię romantyczną

Ślub od pierwszego wejrzenia - Karol i Laura

Ślub od pierwszego wejrzenia - Karol i Laura

Ślub od Pierwszego wejrzenia połączył Karola i Laurę. Zakochani pierwszy raz opowiedzieli o tym, jak się poznali i jak narodziło się między nimi uczucie. Ich relacja właśnie wkroczyła na poważny etap. 

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality show w historii telewizji. Do programu zgłaszają się bowiem młodzi ludzie, którzy chcą wziąć ślub pod okiem kamer. Cała magia tego formatu polega na tym, że przyszli małżonkowie nie znają się przed ślubem. Spotykają się dopiero przed urzędnikiem stanu cywilnego, przed którym składają przysięgę. W imprezie uczestniczą rodziny i przyjaciele małżonków, a wszystko odbywa się jak podczas tradycyjnych zaślubin. Podczas przygotowań, całej uroczystości oraz po ślubie życie uczestników jest obserwowane przez kamery.

W każdej edycji programu pojawiają się trzy pary, które są dobierane przez ekspertów show. To oni przeprowadzają z nimi długie rozmowy i wybierają drugie połówki. W ostatnim odcinku programu małżonkowie decydują, czy chcą walczyć o związek, czy też biorą rozwód.

Karol i Laura ze Ślubu od Pierwszego wejrzenia opowiedzieli o początkach miłości

Reality show dla zakochanych doczekało się już pięciu edycji. W ostatniej z nich też pojawiły się trzy małżeństwa. Widzowie uznali je wszystkie za wyjątkowo niedobrane. Gdy zgasły kamery, jedynie Iza i Kamil chcieli spróbować ratować związek. Jak się później okazało, nie jest to jedyna para, która miała się ku sobie. Po zakończeniu show zaczęli się ze sobą spotykać Karol i Laura. Eksperci wybrali dla nich zupełnie inne drugie połówki, ale prawdziwej miłości i tak udało się szybko odnaleźć. Chociaż eksperci w programie byli dosyć blisko sukcesu to tym razem szczęściu trzeba było nieco bardziej pomóc.

Zakochani zaczęli się ze sobą spotykać, gdy miłosne show już się zakończyło. Żadne z nich nie odnalazło w programie miłości. Jakiś czas temu pojawiły się informacje na temat ich zaręczyn. Teraz sami zainteresowani pojawili się w Dzień Dobry Wakacje i opowiedzieli o początkach rodzącego się uczucia.

To Karol zrobił pierwszy krok i zaobserwował przyszłą dziewczynę w social mediach. Później wszystko potoczyło się już bardzo szybko.

Jak zobaczyłam Karola podczas pierwszego odcinka, poczułam, że to mógłby być mężczyzna, którego chciałabym spotkać – powiedziała Laura w programie.

To, co ich łączy traktują niezwykle poważnie. Karol zadecydował się rzucić całe dotychczasowe życie i od nowa rozpocząć wszystko u boku Laury. Właśnie się do niej wprowadził.

Pierwszą decyzją, jaką podjęliśmy, jest to, że Karol się do mnie przeprowadza – zdradziła Laura.

Zamykam pewien rozdział w życiu, zmieniam pracę, zmieniam mieszkanie, zmieniam miasto – dodał Karol.

Trzeba przyznać, że historia ich miłości to niezły materiał na komedię romantyczną. Śledzicie losy ich związku?


Karol i Laura ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Karol i Laura ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia - Laura i Karol są zaręczeni

Ślub od pierwszego wejrzenia - Laura i Karol są zaręczeni

Ślub od pierwszego wejrzenia - Laura i Karol są zaręczeni

Ślub od pierwszego wejrzenia - Laura i Karol są zaręczeni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×