Mamy polskie Las Ketchup. Gorące siostry nagrały nową wersję „Asereje” i pokazały sporo ciała w lateksowych ciuszkach

Las Ketchup

Las Ketchup

Siostry Szczepańskie z przytupem weszły w karnawałowy okres. Gwiazdy opublikowały unowocześnioną wersję utworu Asereje zespołu Las Ketchup. 

Siostry Szczepańskie zdobyły popularność za sprawą dołączenia do obsady serialu Miłość na zakręcie. Gwiazdy są serialowymi córkami, postaci granej przed Katarzynę Skrzynecką. Dorota zagrała również w serialu Ślad. Niebawem pojawi się także w nowej produkcji Netflixa. Siostry występowały w reklamach popularnej sieci komórkowej. Przy jednym ze spotów miały okazję współpracować z amerykańskim raperem, Lil Waynem.

Dziewczyny uczą się warsztatu w szkole filmowej. Poza tym, że lubią występować przed kamerą, są również uzdolnione muzycznie. Śpiewają, a także są multiinstrumentalistkami. Grę na instrumentach klawiszowych mają w jednym palcu. Swój talent prezentowały m.in. w USA, Australii, Chinach czy Malezji, gdzie razem koncertowały.

Siostry Szczepańskie w coverze Las Ketchup

Dziewczyny jakiś czas temu założyły własny kanał w serwisie YouTube, na którym opublikowały dwa lata temu swój hot16challenge. Pozytywny odbiór słuchaczy sprawił, że siostry odważyły się nagranie i opublikowanie autorskiego singla.

El Complemento to utwór w całości napisany w języku hiszpańskim. Zwiastuje on nadchodzący debiutancki album gwiazd. Siostry zaczęły również dopytywać fanów, czy ich piosenka pasowałaby na Eurowizję 2022. Dorota Szczepańska nie ukrywała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że chciałaby wystąpić podczas Konkursu Piosenki:

Myśmy pisząc utwór El Complemento miały różne pomysły. I one się rodziły jeden po drugim. Miło byłoby, gdyby się udało. Jest to jednak utwór po hiszpańsku, więc nie nastawiamy się na nic. Ani na tak, ani na nie. Przed nami wiele wyzwań muzycznych i aktorskich. Jeżeli to się uda, będzie nam bardzo miło i będziemy zaskoczone. Jeżeli nie, to mamy też dużo innych pomysłów, które będziemy starać się rozwijać.

Dorota i Monika z końcem roku 2021 zaskoczyły swoich fanów. Szczepańskie nagrały cover znanego utworu The Ketchup Song (Asereje) nagranego przez zespół Las Ketchup. Gwiazdy nieco unowocześniły piosenkę, dodając do niej elektroniczne dźwięki.

Zapraszamy do odsłuchania coveru. Podoba Wam się?

Wersja oryginalna:


Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Siostry Szczepańskie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×