Siostra ojca Britney Spears pierwsza z rodziny ujawnia kulisy kurateli gwiazdy: „On jest barbarzyńcą”. Mocne wystąpienie w śniadaniówce

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears była wykorzystywana przez ojca? Jego siostra przerwała milczenie. W mocnych słowach skomentowała działania Jamie'ego.


Britney Spears od trzynastu lat jest ubezwłasnowolniona. Piosenkarka w 2007 roku przeszła załamanie nerwowe na oczach całego świata. Odebrano jej prawa do dzieci, a każdy jej ruch był śledzony przez wszędobylskich paparazzi. Pewnego wieczoru gwiazda zabarykadowała się w łazience z dziećmi i nie chciała z niej wyjść. Zaangażowana została policja i lekarze. Britney przewieziona została do szpitala psychiatrycznego, gdzie spędziła kilka tygodni.

Po wyjściu gwiazdy ze szpitala, nic już nie było takie same. 39-latka straciła prawa zarówno do dzieci, jak i do siebie. O każdym jej ruchu decydował ojciec – Jamie Spears. Jak się okazało, mężczyzna wykorzystywał własną córkę, szantażował i zastraszał. Kiedy Britney nie chciała jechać w trasę, zagroził, że ta nie zobaczy już swoich dzieci. Odebrał jej karty kredytowe, samochód, telefon, internet, a nawet założył podsłuchy w sypialni.

Na ostatniej rozprawie nastąpił przełom. Po ponad dekadzie ojciec Britney został odsunięty od kurateli. Sprawą zajął się zawodowy kurator. Już w listopadzie odbędzie się kolejna rozprawa sądowa, na której zapadnie decyzja, czy piosenkarka w ogóle potrzebuje opiekuna.

Siostra ojca Britney Spears przerywa milczenie

Co jakiś czas osoby z otoczenia księżniczki popu, wypowiadają się na temat kurateli. Tym razem do sytuacji odniosła się siostra ojca Britney SpearsLeigh Ann Spears. Kobieta udzieliła wywiadu dla Good Morning Britain. Nie szczędziła w słowach swojego brata:

On jest barbarzyńcą. Jak mógł zrobić jej coś takiego? Manipulował nią i wykorzystał. On ją chronił? On ją zamknął w klatce. Wpadł w idealnym momencie, gdy była najbardziej bezbronna i przejął nad wszystkim kontrolę. Nie jestem pewna, czy można go za to ukarać, ale musi ponieść konsekwencje. Manipulował sytuacją i żerował na córce przez ponad dekadę. Nie wiem, czy ktokolwiek mógł jej pomóc, ale wiem jedno – gdyby jej matka mogła coś zrobić, zrobiłaby to. Britney chce się uwolnić. Chce być z dala od Jamiego. Chce być mężatką i urodzić dzieci – powiedziała.

Britney sama często podkreśla, że gdyby mogła, pozwałaby całą swoją rodzinę za to, że każdy się przyglądał, ale nikt nic nie zrobił. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie napisała:

Boże, miej w opiece dusze mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek udzielę jakiegoś wywiadu.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że Britney planuje wyjawić całą prawdę w rozmowie z Oprah Winfrey. Myślicie, że jej rodzina ma się czego bać?


Britney Spears, Jamie Spears

Britney Spears, Jamie Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears z matką Lynne

Britney Spears z matką Lynne

Komentarze

 • Gość pisze:

  A co z matką? Gdzie była?

 • A nn pisze:

  Tam był tabun prawników do tego jak się ktoś odezwał z jakimś nie przychylnym komentarzem tu nie chodzi o kilkaset dolarów a o setki milionów współpracownicy podpisywali dokumenty które zabralialy mówić co się dzieje. On Adama też nie mogą mówić . Po tylu latach niesamodzielnosci jestem ciekawa co się z nią stanie

 • Boa pisze:

  Teraz wszyscy wieszają psy na ojcu Britney. I słusznie. Ale gdzie wszyscy byli przez te ostatnie kilkanaście lat?!! Gdzie była matka Britney, ta jej ciotka, rodzeństwo?! Dlaczego widzieli, co się dzieje, ale nie reagowali? Są współwinni tych krzywd, które spotkały Britney!

 • Gość Wspaniała pisze:

  Miała występy w śród biblicznosci nie mogła prosić o pomoc wyszła na scenę miała okazję się bronić. Aż taką nie udać nica była dorosla kobieta. Nie umiała sobie poradzić z chorym psychicznie ojcem i lasym na jej pieniądze. Nie rozumiem takich ludzi. Dziwne.

  • Gość pisze:

   On ja zastraszal ze odbierze jej dzieci

  • Ruda pisze:

   Najpierw zajrzyj do słownika a potem komentuj

  • Gość. pisze:

   A ja rozumiem ! Jak miała coś powiedzieć skoro każde jej słowo było bez znaczeni, nie miała żadnych praw. O wszystkim decydował stary, byka zastraszana, przerażona, byka też straszona że nie zobaczy więcej swoich dzieci czy to mało ! Jesteś taka/ taki silna/ silny brawo. Ty masz tą wolność słowa ona nie miała ! Nie wszystko jest takim jakim widzimy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×