Szukaj

Shiloh zmieniła nazwisko. To ostateczne odcięcie się od Brada Pitta

Angelina Jolie Brad Pitt Shiloh

Angelina Jolie Brad Pitt Shiloh

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie, Shiloh zmieniła swoje dane w mediach społecznościowych, usuwając nazwisko ojca. Czyżby wcale nie byli w tak dobrych relacjach, jak donoszą o tym media?  

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata tworzyli dobrze dobrany duet. Pojawiali się na branżowych imprezach, spełniali się zawodowo, opiekowali się sześciorgiem dzieci.

Chociaż wydawałoby się, że ta sielanka będzie trwać wiecznie, kilka lat temu ich małżeństwo dobiegło końca. Od tego momentu aktorzy toczą spór o opiekę nad swoimi pociechami. Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene na razie są pod opieką mamy, bo najstarszy, Maddox, według prawa jest już pełnoletni. Brad Pitt walczy o naprzemienną opiekę, bo nie ukrywa, że bardzo kocha swoje dzieci i chce na równi uczestniczyć w ich życiu.

Shiloh Jolie-Pitt zmieniła nazwisko

Od wielu miesięcy tabloidy spekulują, że najlepsze kontakty w ojcem ma Shiloh Jolie-Pitt. Nastolatka podobno niedawno zbuntowała się mamie i nie chciała towarzyszyć jej podczas zakupów. Bała się, że pojawią się tam fotoreporterzy, a gdy Brad zobaczy te zdjęcia, bardzo się zmartwi:

Shiloh martwi się, jak jej tata będzie się czuł, widząc ją z Ange, robiącą coś, czego ona naprawdę nienawidzi. Ange nie powinna być zdziwiona, kiedy córka postawiła się jej. Biedny dzieciak przyciąga więcej uwagi niż pozostała piątka i nie jest tajemnicą, że zawsze była ulubieńcem swojego taty, więc ciąży na niej dodatkowa presja, by „stanąć po jednej ze stron”. Ona chce tylko, żeby przestali grać w gry, i zaczęli zachowywać się jak odpowiedzialni dorośli – donosi osoba z otoczenia aktorów magazynowi Woman’s Day.

Czyżby jednak relacje między córką a ojcem nie były tak perfekcyjne, jak przedstawia je prasa? Ponoć 14-latka podjęła niedawno decyzję, która jest niemałym zaskoczeniem. Jak donosi The Mirror, zrezygnowała z nazwiska ojca. Niemal natychmiast zmieniła dane na profilu, który prowadzi w mediach społecznościowych.

Osoba z otoczenia małżonków donosi, że Angelina Jolie maczała w tym palce i pomogła córce uczynić ten krok. Cała sytuacja ponoć bardzo wpłynęła na Brada. Poczuł się skrzywdzony zachowaniem nastolatki:

Zachowanie córki zraniło Brada Pitta, który żyje i oddycha dla dzieci, a rodzina jest dla niego wszystkim – mówi osoba z otoczenia pary.

Czas pokaże, czy Shiloh rzeczywiście wystąpi o zmianę nazwiska, czy te doniesienia są tylko plotkami.


Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Angelina Jolie na spacerze z dziećmi

Angelina Jolie na spacerze z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×