Szukaj

Shiloh buntuje się Angelinie Jolie. Nie chce być pionkiem w rozgrywkach między rodzicami

Angelina Jolie, Brad Pitt i Shiloh Jolie-Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt i Shiloh Jolie-Pitt

Shiloh Jolie-Pitt ma już dość sytuacji, w której obecnie się znajduje. Angelina Jolie i Brad Pitt nie mogą się dogadać w sprawie opieki nad dziećmi, a ona czuje się pionkiem w ich rozgrywkach.

Angelina Jolie, Brad Pitt i ich sześcioro dzieci to chyba najsłynniejsza liczna rodzina w show-biznesie. Przez wiele lat uchodzili za wzór. Zrobiło się o nich głośno z powodu rozstania aktorskiej pary. Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox i Viviene zostają pod opieką mamy, ale w sądzie toczy się sprawa o naprzemienną opiekę. Gwiazdor nie ukrywa, że bardzo kocha swoje dzieci i chce na równi uczestniczyć w ich życiu.

Shiloh Jolie-Pitt jest pierwszym biologicznym dzieckiem pary. Dziewczyna przyszła na świat w wyniku cesarskiego cięcia 27 maja 2006 roku w Namibii. To ona chyba wzbudza najwięcej emocji i jest częstym obiektem rozważań kolorowej prasy. Przypomnijmy, że aby uniknąć polowań paparazzi, Angelina i Brad postanowili sami sprzedać pierwsze zdjęcia córki za 4 miliony dolarów. Pieniądze zostały w całości przeznaczone na cele charytatywne. Ciekawostką jest też to, że pierworodna córka aktorów, została pierwszym niemowlęciem, którego figura stanęła w słynnym Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie.

Najstarsza córka pary już w bardzo młodym wieku poznała samą siebie. To także powoduje, że budzi tak ogromne zainteresowanie prasy. Przełamała schematy i przeciwstawiła się oczekiwaniom otoczenia, kim powinna być. W wywiadzie dla Oprah Winfrey z 2008 roku Brad Pitt po raz pierwszy opowiedział, jak dziewczynka chce być nazywana.

Chce żeby ją nazywać John. John lub Peter. To sprawa Piotrusia Pana. Kiedy więc zapytam uzywam właściwego imienia: „John, chciałbyś trochę soku pomarańczowego?” A wtedy ona odpowiada.

Angelina Jolie z kolei powiedziała Vanity Fair w wywiadzie z 2010 roku, że jej córka bada swoją płeć, odkąd skończyła trzy lata.

Ona chce być chłopcem – powiedziała – Więc musieliśmy ściąć jej włosy. Lubi nosić ubrania chłopięce. Myśli, że jest jednym z jej braci.

Nie jest też tajemnicą, że to właśnie Shiloh jest najbardziej związana z ojcem. Tabloidy rozpisują się o ich podobieństwie. Nawet znaleziono archiwalne zdjęcia Brada Pitta, na których wygląda dokładnie tak samo jak jego najstarsza córka.

Dlaczego Shiloh buntuje się Angelinie?

Shiloh Jolie-Pitt rozwód rodziców bardzo doskwiera. Oni są w konflikcie, a ona czuje się źle, ponieważ osoby z otoczenia rodziny twierdzą, że „ma dość bycia w środku ich gier”. Informatorzy podają, że nastolatka odmówiła dołączenia do mamy i siostry Zahary podczas wyprawy do Targetu, który jest dobrze znanym miejscem spotkań paparazzi, ponieważ to według niej nie miało sensu.

Target jest online – nie było potrzeby wyprawy na zakupy i było dla niej oczywiste, że jej mama chce być fotografowana – mówi znajomy – Shiloh martwi się, jak jej tata będzie się czuł, widząc ją z Ange, robiącą coś, czego ona naprawdę nienawidzi. Ange nie powinna być zdziwiona, kiedy córka postawiła się jej. Biedny dzieciak przyciąga więcej uwagi niż pozostała piątka i nie jest tajemnicą, że zawsze była ulubieńcem swojego taty, więc ciąży na niej dodatkowa presja, by „stanąć po jednej ze stron”. Ona chce tylko, żeby przestali grać w gry, i zaczęli zachowywać się jak odpowiedzialni dorośli – donosi osoba z otoczenia aktorów magazynowi Women’s day.

To nie pierwszy raz tabloidy donoszą, że Shiloh ma dość tego konfliktu. Latem donosiły nawet, że na dwa dni zniknęła z domu. Jak się ostatecznie skończy ta sprawa? Trzeba poczekać na wyrok sądu, a może jednak Angelina i Brad w końcu się dogadają?


Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Shiloh Jolie-Pitt porusza się o kulach

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×