Szukaj

Angelina i Brad zaczynają mieć problemy z Shiloh Jolie-Pitt! Córka pary wchodzi w okres buntu i właśnie dała im nieźle popalić

Angelina Jolie, Brad Pitt, Shiloh

Angelina Jolie, Brad Pitt, Shiloh

Angelina Jolie i Brad Pitt już są po rozwodzie, ale mają wspólny problem. Ich dorastająca córka Shiloh daje im nieźle popalić. Zobaczcie, co takiego zrobiła.

Shiloh Jolie-Pitt zaczyna dorastać, a to powoduje, że wkracza w wiek buntu. Sytuacji nie poprawił rozwód rodziców, wręcz ją zaognił. Tabloidy donoszą, że nastolatka ma pretensje do Angeliny Jolie, że nie pozwala jej się widywać z Bradem Pittem.

Zobacz: Angelina Jolie o chorobie i rozstaniu z Bradem Pittem: „Zostałam zraniona”. Pierwszy raz zdobyła się na tak intymny wywiad

Dlaczego Shiloh Jolie-Pitt ma problemy z rodzicami?

Tabloid twierdzi, że relacja Angeliny Jolie z jej 13-letnią córką Shiloh jest napięta, ponieważ ta nie pozwala młodej dziewczynie spędzać czasu z Bradem Pittem. Źródło podaje, że Angelina powiedziała do Shiloh:

Nigdy więcej nie zobaczysz Brada! – czytamy w OK!.

Brzmi to bardzo dramatycznie i okrutnie. Artykuł w tabloidzie mówi o tym, że Shiloh była nieszczęśliwa, mieszkając z mamą, a sytuacja stała się bardziej napięta w tym miesiącu, gdy Jolie przyprowadziła nastolatkę i jej rodzeństwo na globalną trasę promującą Czarownicę 2.

Zobacz: Angelina Jolie jest zazdrosna o Brada Pitta! Nie tak miało wyglądać ich życie po rozwodzie

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie Pitt wchodzi w okres buntu

Shiloh Jolie-Pitt chce się częściej widywać z ojcem. Dlaczego?

Podobno źródło dalej mówiło magazynowi:

Shiloh jest znacznie bardziej powściągliwa niż jej rodzeństwo, ale ostatnio, podczas gdy wszyscy byli w tej podróży po Europie, w końcu opowiedziała o swoich prawdziwych uczuciach – że tęskni za tatą i chce go widywać częściej.

Informator dodaje:

Poprosiła o powrót do domu do Los Angeles i pozostanie z ojcem podczas podróży jej mamy. Angelina była przerażona i nawet nie udawała, że ​​o tym myśli – natychmiast powiedziała „nie”.

Informator dalej twierdzi, że Shiloh dawała w przeszłości do zrozumienia, że ​​chce mieszkać z ojcem, co było najgorszym koszmarem Angeliny, zwłaszcza że jej najstarszy syn Maddox opuścił dom, aby studiować w Korei Południowej.

Podobno Jolie próbuje wbić klin między Pitta a dzieci, i to ma największy wpływ na Shiloh, która naprawdę tęskni za ojcem w swoim życiu. Najbardziej przeżyła rozwód. Nie widzi nic złego w widywaniu Brada częściej, zwłaszcza, gdy jest coraz starsza – uważa, że ​​to powinien być jej wybór. Zaczyna się mocno buntować. Może się to nie skończyć tylko na „pyskówkach”.

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Zobacz: Angelina Jolie pierwszy raz w takim wydaniu. Zmieniła styl na jeszcze lepszy i wygląda jak nie ona


Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt w 2018 roku

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×