Szukaj

Shawn Mendes i Camila Cabello pokazali intymne wideo! Ich pocałunek przejdzie do historii! [WIDEO]

Shawn Mendes i Camila Cabello na Instagramie pocałunek, czym zaszokowali swoich fanów. Filmik, który opublikowali już podbija sieć. Zobacz, na czym polega jego fenomen. 

Shawn MendesCamila Cabello nagrali wspólnie piosenkę – Señorita. Numer błyskawicznie stał się hitem, na co wpływ ma nie tylko chwytliwy tekst i muzyka, ale także życie prywatne artystów. Podobno dzięki niej między muzykami wybuchło silne uczucie.

Zobacz: Shawn Mendes pierwszy raz o związku z Camilą Cabello. Nie na to liczyli fani

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Dowodem na to mają być zdjęcia paparazzi, na których nie brakuje romantycznych gestów między zakochanymi – w tym m.in. pocałunków. Budzą one jednak mieszane uczucia wśród fanów piosenkarzy. Zarzucają, że nie ma w nich uczucia. Ich zdaniem muzycy całują się nie jak zakochani, a dwie ryby.

Zobacz: MTV VMA 2019: Shawn Mendes i Camila Cabello zaśpiewali hit „Senorita”! Na ten występ czekali wszyscy! [WIDEO] 

Muzycy pokazali, że do wszystkich wpisów podchodzą z odpowiednim dystansem. Świadczyć o tym może filmik, na którym Shawn Mendes i Camilla Cabello całują się. Nagrany w hotelu, opatrzony odpowiednim komentarzem, w którym odpowiedzieli na pojawiające się zarzuty:

Widzieliśmy na Twitterze i w innych miejscach, że rozmawiacie o tym, jak się całujemy, że robimy to… jak ryby. Chcemy wam pokazać, jak naprawdę się całujemy! – przyznał piosenkarz.

Zobacz: Mendes i Cabello przyłapani na czułościach! Intymne zdjęcie opublikowała siostra gwiazdora

Mendes i Cabello zaczęli wzajemnie się „całować”, a w rzeczywistości dosłownie lizali się po twarzy. W pewnym momencie język artystki powędrował za daleko. Para przerwała występ i zaczęła się śmiać. Ten jeden wielki żart rozbawił fanów artystów, którzy w komentarzach podziwiali ich za poczucie humoru.

Zobacz: Mencedes zaśpiewał dla Camili Cabello! Jej reakcja była bezcenna! Wszystko nagrali obecni na miejscu fani [WIDEO]


Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się jak ryby

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się jak ryby

Shawn Mendes i Camila Cabello pokazali pocałunek

Shawn Mendes i Camila Cabello pokazali pocałunek

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×