NewsyShawn Mendes i Camila Cabello rozstali się. Jest oficjalne oświadczenie pary

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się. Jest oficjalne oświadczenie pary

Shawn Mendes i Camila Cabello
Shawn Mendes i Camila Cabello
Krystyna Miśkiewicz

18.11.2021 08:44, aktual.: 18.11.2021 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shawn Mendes i Camila Cabello zaczęli się ze sobą flirtować w 2019 roku. Młodych wokalistów połączyła wówczas muzyka. Spotkali się na planie teledysku Señorita, a gorące uczucie z klipu szybko znalazło swoje odbicie w prawdziwym życiu. Wspólny singiel otworzył im drzwi do wielkiej miłości. Piosenka stała się hitem i przez długi czas królowała na światowych listach przebojów. Dzięki temu stali się oni jedną z najgorętszych par w show-biznesie.

Na samym początku związku Shawn i Camila starali się nie afiszować z uczuciami. Trzymali się raczej z dala od blasku fleszy i kamer. Podczas pandemii jednak znaleźli dodatkowe pokłady romantyzmu i przestali szczędzić sobie publicznie czułości. W czasie kwarantanny na ich social media trafiło mnóstwo wspólnych zdjęć. Niedawno świętowali drugą rocznicę związku.

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się

Związkowi dwóch młodych wokalistów przyglądał się niemal cały świat. Ostatnio pojawiły się nawet plotki o zaręczynach, które artystka zdementowała w jednym z wywiadów. Przyznała otwarcie, że Shawn nie podarował jej pierścionka. Zaledwie dwa tygodnie temu paparazzi przyłapali ich na romantycznym wypadzie na Florydę, gdzie nie skąpili sobie czułości i obdarowywali pocałunkami. Niestety kilka godzin temu do fanów dotarła bardzo przykra wiadomość.

Shawn i Camila rozstali się, o czym poinformowali za pomocą social mediów. Na Instastory pojawiło się wspólne oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnili, że nadal mają zamiar pozostać przyjaciółmi.

Zdecydowaliśmy się zakończyć nasz romantyczny związek, jednak nasza miłość do drugiego człowieka jest silniejsza niż kiedykolwiek. Rozpoczęliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele i nadal nimi będziemy. Bardzo doceniamy wasze wsparcie od samego początku. Camila i Shawn.

Jak na razie nie podali oni przyczyn rozstania. Dla fanów jest to ogromne zaskoczenie, ponieważ nic nie zapowiadało nawet najmniejszego kryzysu i wydawało się, że są oni wyjątkowo dobraną parą.

 • Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się
 • Halloween 2020 - Shawn Mendes i Camila Cabello
 • Shawn Mendes, Camila Cabello
 • Shawn Mendes, Camila Cabello
 • Camila Cabello i Shawn Mendes - zdjęcie z psami
 • Shawn Mendes i Camila Cabello – MET Gala 2021, stylizacje: Michael Kors
 • Shawn Mendes, Camila Cabello
 • Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny
 • Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny
 • Shawn Mendes i Camila Cabello
 • Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny
 • Camila Cabello i Shawn Mendes na romantycznych zdjęciach
[1/12] Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także