Szukaj

Shawn Mendes i Camila Cabello pokazali kuchnię. Można się rozmarzyć, patrząc na wnętrza i basen za oknem

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello

Jak mieszkają Shawn Mendes i Camila Cabello? Para opublikowała romantyczne zdjęcie z kuchni. Jest ogromna i bardzo stylowa, a za oknem można zobaczyć ogromny basen. Tak żyją hollywoodzkie sławy.

Shawn Mendes Camila Cabello są jedną z najpiękniejszy par światowego show-biznesu. Ich uczucie rozkwitło podczas prac na piosenką Señorita, która w krótkim czasie podbiła rynek muzyczny. W niespełna rok na YouTubie dobiła do 1 miliarda wyświetleń. Od tamtej pory są nierozłączni, a fanów od czasu do czasu rozpieszczają słodkimi zdjęciami.

Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zniszczyć ich szczęścia, jednak nie tak dawno temu w prasie zaczęły pojawiać się informacje o kryzysie pary. Tabloidy podejrzewały, że muzyk jest gejem, który próbuje poprzez związek z artystką ukryć swoją prawdziwą orientację. Zakochani przez długi czas nie odnosili się do plotek. Po dłuższym czasie Camila przerwała milczenie, publikując zdjęcie, którym udowodniła wszystkim, że w ich związku nie dzieje się nic złego.

Shawn Mendes i Camila Cabello pokazali kuchnię

Para w październiku ubiegłego roku zaręczyła się, o czym poinformował magazyn In Touch. Informator zdradził wówczas, że ich relacja szybko stała się poważna, więc naturalne było, że już wkrótce para będzie chciała sformalizować swój związek. Zaręczyny odbyły się w trakcie romantycznej kolacji, na której muzyk nie umiał pohamować emocji:

Podczas niedawnej romantycznej kolacji przy świecach Shawn poprosił Camillę o rękę. Właściwie to wyrzucił z siebie – po prostu nie mógł się powstrzymać. Ona była zszokowana, ale oczywiście powiedziała „Tak”.

Para mieszka ze sobą od dłuższego czasu, jednak dotychczas niechętnie pokazywała wnętrza posiadłości. Tym razem jednak zmowę milczenia przerwał Shawn, który pochwalił się zdjęciem, na którym widać niemal całą kuchnię.

Białe szafki i blaty odpowiadają wnętrzarskim trendom. W pomieszczeniu nie brakuje również funkcjonalnych sprzętów, które mają ułatwić zaochanym codzienność. Nie sposób jednak skupić się na kuchennych detalach, ponieważ z trudem można oderwać wzrok od pary, która dała romantyczne show na blacie.

Mendes podpisał zdjęcie, używając określenia królowa, które z całą pewnością odnosi się do jego ukochanej.

View this post on Instagram

reina 🦋

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on

Fani nie mogą pohamować zachwytu:

  • Czyją koszulkę ma na sobie Camila?
  • Urocza para!
  • Rety, jesteście tacy uroczy razem.
  • To wygląda tak zwyczajnie. Myślę, że to dobrze, że zobaczyliśmy ich takich naturalnych i wyluzowanych, ponieważ są takimi samymi ludźmi, jak my.

Z udostępnianych przez parę zdjęć wywnioskować można, że ulegli powszechnym trendom. We wnętrzach stawiają na biel: białe ściany, białe meble oraz nieliczne drewniane i czarne dodatki. Nie brakuje również gołych cegieł, które całemu wnętrzu dodają niepowtarzalnego klimatu. Na jednym ze zdjęć, które opublikowała Cabello, można zauważyć, że wraz z Shawnem mają w ogrodzie pokaźnych rozmiarów basen, do którego można wskoczyć niemal bezpośrednio z kuchennego okna.


Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Shawn Mendes, Camila Cabello

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×