Shawn Mendes jest gejem? Komentarz przystojniaka nie uciszy plotek

Shawn Mendes jest gejem?

Shawn Mendes jest gejem?

Shawn Mendes jest gejem? Gwiazdor został zapytany o swoją orientację seksualną. Jego odpowiedzi dają do myślenia.

Shawn Mendes, kanadyjski piosenkarz i autor tekstów, w 2014 został dostrzeżony na serwisie YouTube przez jedną z większych wytwórni muzycznych. Jest laureatem czterech nagród MTV EMA 2017. Od 2019 roku związany z Camilą Cabello, z którą nagrał hit wakacji Señorita.

Shawn Mendes jest gejem?

Odkąd Mendes pojawił się na scenie muzycznej, ludzie robili uwagi na temat jego seksualności. Filmy z YouTube’a, tweety i memy zostały wykorzystane do poparcia teorii, że Shawn Mendes jest gejem. Plotki i insynuacje doprowadzają artystę do szaleństwa. Już dwa lata temu odniósł się do tematu swojej orientacji seksualnej w emocjonalnym filmie, który zamieścił na Snapchacie.

Zauważyłem, że wiele osób mówiło, że nadałem im „gejowską atmosferę” – powiedział  21-letnia piosenkarz, powstrzymując łzy. – Po pierwsze, nie jestem gejem. Po drugie, nie powinno mieć znaczenia to, czy byłem czy nie.

Nagranie niewiele zmieniło. W 2018 roku Mendes ozdobił okładkę magazynu Rolling Stone. Podczas wywiadu dyskusja dotyczyła tego, w jaki sposób życie prywatne wokalisty stało się nieznośnie publiczne. Shawn przyznał, że pogłoski o tym, że jest gejem, wpłynęły na sposób, w jaki próbuje zaprezentować się podczas oficjalnych wystąpień.

W głębi serca czuję, że muszę publicznie spotkać się z kimś – z dziewczyną – aby udowodnić ludziom, że nie jestem gejem – powiedział.

Shawn Mendes na plaży w Australii

Shawn Mendes na plaży w Australii

Shawn Mendes o swojej orientacji seksualnej

21-latek ma podobno nawyk przeszukiwania sekcji komentarzy w wywiadach na YouTubie. Jeśli komentator mówi, że sposób, w jaki Mendes skrzyżował nogi w pewnym momencie jest wskazówką do jego seksualności, ten notuje, aby więcej tego nie robić. Pomimo kroków, które podejmuje, aby wyglądać na „męskiego”, artysta zdaje sobie sprawę, że za jego działaniami kryje się hipokryzja.

Mimo że w moim sercu wiem, że to [bycie gejem] nie jest złą rzeczą, to nadal jest kawałek mnie, który tak myśli. I nienawidzę tej strony siebie.

Mimo tego Shawn nie czuje się na tyle silny, aby mógł po prostu usiąść i pozwolić ludziom szerzyć fałszywe pogłoski na jego temat, szczególnie dlatego, że krzywdzą one też jego bliskich – rodzinę, przyjaciół i dziewczynę.

Jest tak wielu ludzi, którzy nie mają systemu wsparcia, który ja mam. Właśnie dlatego byłem taki zły. Nie sądzę, żeby ludzie rozumieli, że kiedy atakujesz mnie z powodu czegoś głupiego, ranisz tak wielu innych ludzi.

Jak myślicie, czy Shawn powinien tak bardzo tłumaczyć się ze swojej orientacji? W końcu to jego prywatna sprawa z kim sypia.


Shawn Mendes w samej bieliźnie – kampania Calvin Klein

Shawn Mendes w samej bieliźnie – kampania Calvin Klein

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się jak ryby

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się jak ryby

Camila Cabello i Shawn Mendes na romantycznych zdjęciach

Camila Cabello i Shawn Mendes na romantycznych zdjęciach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×