HOT! Camili Cabello i Shawnowi Mendesowi puściły hamulce! Na zamkniętej imprezie całowali się bez opamiętania! Wszystko nagrano z ukrycia [WIDEO]

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się, związek

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się, związek

Shawn Mendes i Camila Cabello przyłapani na namiętnym pocałunku podczas przyjęcia urodzinowego piosenkarza. Para przez kilkanaście sekund całowała się na zamkniętej imprezie. Nagranie trafiło do sieci i wywołało istne trzęsienie w mediach.

8 sierpnia Shawn Mendes skończył 21 lat. Z tej okazji idol nastolatek wyprawił huczne przyjęcie dla swoich przyjaciół. Na imprezie nie zabrakło tortu, prezentów, słynnego Happy Birthday oraz tego, na co cały show-biznes czekał z zapartym tchem – namiętnego pocałunku z Camilą Cabello.

Można odnieść wrażenie, że para definitywnie rozwiała wątpliwości na temat swojej relacji. Ciężko bowiem przypuszczać, by dwójka obcych sobie osób, na zamkniętej imprezie, z dala od błysków fleszy, udawała kochanków na potrzeby promocji wspólnego singla pt. Senorita. Namiętny pocałunek Shawna i Camili, jaki możemy podziwiać na jednym z nagrań, udostępnionych w sieci, wyraża więcej niż jakiekolwiek najbardziej intymne zdjęcia pary, zrobione przez czujnych paparazzi. A tych jest coraz więcej.

Zobacz: Shawn Mendes i Camila Cabello zafundowali fanom gorące amory na basenie! Sceny jak z filmu dla dorosłych! Czy to kolejna ustawka młodych piosenkarzy?!

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Z relacji obecnych na imprezie osób wiemy, że gdy tylko odśpiewano Shawnowi amerykańskie Sto lat, czyli Happy Birhday To You, pierwsza na szyję rzuciła się mu Camila, która wyszeptała na ucho krótkie życzenia, a następnie, pociągnięta za dłoń przez wokalistę, wpadła mu w ramiona i ucałowała prosto w usta. Para tkwiła w romantycznym uniesieniu przez kilkanaście sekund, później zakochani nie odstępowali się ani na krok. Dowód? Spójrzcie tylko na zdjęcia, które znajdziecie w galerii pod tekstem.

Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu:

Kubańsko-amerykańska piosenkarka niedawno otworzyła się na temat tego, jak olbrzymim zaufaniem i sympatią darzy Mendesa. Na łamach magazynu dla nastolatek Clash wyznała:

Nigdy nie miałam wielu przyjaciół. Zawsze miałam w swoim życiu kilka osób, którym naprawę ufam. Czuję, że tak rzadko spotykam kogoś z tej branży i znalazłam wreszcie osobę godną zaufania i czuję, że właśnie Shawn jest osobą dla mnie – wyznała na łamach czasopisma.

Twórczyni hitu Havana przyznała również, że od momentu pracy na planie klipu, spędzają z Shawnem Mendesem bardzo dużo czasu razem.

Ciekawe, kiedy para oficjalnie potwierdzi plotki o swoim związku… Czekamy!

Zobacz: Shawn Mendes uwiódł Camilę Cabello! Razem nagrali gorący hit na wakacje, a teraz zostali przyłapani na randce! To była eksplozja namiętności!

Zobacz: Odjechane kreacje gwiazd na MTV EMA 2018: Margaret, Camila Cabello, Dua Lipa, Lindsay Lohan


Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się

Shawn Mendes i Camila Cabello na 21 urodzinach wokalisty

Shawn Mendes i Camila Cabello na 21 urodzinach wokalisty

Shawn Mendes i Camila Cabello na 21 urodzinach wokalisty

Shawn Mendes i Camila Cabello na 21 urodzinach wokalisty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×