Camila Cabello przerwała milczenie! Pierwszy raz opowiedziała o swojej romantycznej relacji z Shawnem Mendesem!

Camila Cabello

Camila Cabello

Camila Cabello i Shawn Mendes bardzo zbliżyli się do siebie, dzięki pracy na planie klipu Senorita. Czy właśnie to było powodem rozpadu jej poprzedniego związku? Teraz wiedzą, co jest naprawdę ważne w miłości i ciężko nad tym pracują.

Chwilę po rozstaniu młodziutkiej piosenkarki z mistrzem randkowania Matthew Husseyem, Shawn Mendes przystąpił do walki o serce Camili Cabello. Jak donoszą plotki, powodem ich rozstania był najnowszy teledysk uroczej ślicznotki, w którym nie brakuje gorących scen z jej udziałem. Niestety tuż po premierze klipu para rozstała się, a Shawn Mendes ma teraz wielkie pole do popisu. Zdjęcia do wspólnego teledysku Senorita bardzo ich zbliżyły i wytworzyła się między nimi prawdziwa chemia.

Jak podaje magazyn Clash, kubańsko-amerykańska piosenkarka niedawno otworzyła się na temat tego, jak olbrzymim zaufaniem i sympatią darzy Mendesa:

Nigdy nie miałam wielu przyjaciół. Zawsze miałam w swoim życiu kilka osób, którym naprawę ufam. Czuję, że tak rzadko spotykam kogoś z tej branży i znalazłam wreszcie osobę godną zaufania i czuję, że właśnie Shawn jest osobą dla mnie – wyznała na łamach czasopisma.

Natomiast Entertaiment Tonight donosi, że jest coś na rzeczy i są naprawdę zakochani. Twórczyni hitu Never be the same wywołała niezłe zamieszanie przyznając, że od momentu pracy na planie klipu, spędzają z Shawnem Mendesem bardzo dużo czasu razem.

Musimy przyznać, że oglądając najnowszy klip tego nieziemskiego duetu, aż zrobiło się nam gorąco.

Zobacz: Shawn Mendes i Camila Cabello zafundowali fanom gorące amory na basenie! Sceny jak z filmu dla dorosłych! Czy to kolejna ustawka młodych piosenkarzy?!

Zobacz: Odjechane kreacje gwiazd na MTV EMA 2018: Margaret, Camila Cabello, Dua Lipa, Lindsay Lohan

Zobacz: Shawn Mendes uwiódł Camilę Cabello! Razem nagrali gorący hit na wakacje, a teraz zostali przyłapani na randce! To była eksplozja namiętności!


Camila Cabello z białą różą na Grammy 2018

Camila Cabello z białą różą na Grammy 2018

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się w basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×