Hailey Bieber i Selena Gomez przyłapane na jednej imprezie. Oj, było gorąco

Selena Gomez i Hailey Bieber razem na imprezie

Selena Gomez i Hailey Bieber razem na imprezie

Selena Gomez i Hailey Bieber przyłapane w jednej restauracji. Jak się zachowywały? Szokujące doniesienia obiegły amerykańskie media. 

Selena Gomez, po kilku latach z dala od show biznesu i miesiącach leczenia ran po życiowych zakrętach, wraca z nowym albumem Rare. Dzieli się z słuchaczami swoimi doświadczeniami, które zgromadziła po związku z Justinem Bieberem. Przez lata zarówno Selena jak i Justin wielokrotnie układali o sobie teksty piosenek – zwłaszcza w trakcie kolejnych rozstań.

Tym razem nie mogło być inaczej. 23 października 2019 ukazał się pierwszy kawałek z nowej płyty piosenkarki Lose You To Love Me, a dzień później piosenka – Look At Her Now. Obie mają opowiadać o rozstaniu z Bieberem.

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Selena Gomez i Justin Bieber w 2011 roku

Selena Gomez i Hailey Bieber w jednej restauracji. Są przyjaciółkami?

W sobotę wieczorem Selena zorganizowała spotkanie z przyjaciółmi. Co ciekawe, w tym samym czasie w lokalu pojawiła się obecna żona Justina Biebera – Hailey Bieber. Dodatkowo panie razem wychodziły z restauracji i w tym samym czasie wsiadały do swoich samochodów.

W towarzystwie żony Justina, pojawiła się także Madison Beer – przyjaciółka Hailey, która już od dłuższego czasu stawiana jest przez media w opozycji do Seleny.

Madison Beer - iHeartRadio Music Awards 2019

Madison Beer – iHeartRadio Music Awards 2019

Zaczęły więc pojawiać się insynuacje mówiące o tym, że obecność Beer miała odwrócić uwagę od triumfu Seleny nad nową płytą. Wywołało to zgorszenie u obu gwiazd, obie też odepchnęły oskarżenia komentarzem w mediach społecznościowych. Madison Beer napisała:

Właśnie zjadłam obiad z moją przyjaciółką Hailey, z którą przyjaźnie się od 10 lat … i to wszystko.  Jakie to przestępstwo? Uwielbiam Selenę … zawsze uwielbiałam … i dosłownie nigdy za milion lat nie będę chciała jej zdenerwować. Jest to po prostu podłe i niepotrzebne. Nic takiego się nie wydarzyło.

Selena zgodziła się, odpowiadając na to:

To wcale nie było zamierzone. Jestem tak rozczarowana, że ludzie mogą mieć takie zarzuty do kogoś… Nie ma ku temu powodu.

Czyżby Pani Bieber i Selena stały się teraz najlepszymi przyjaciółkami?

Zobacz także: Selena Gomez w nowej fryzurze wygląda jak szara myszka. W Londynie mało kto rozpoznał w niej wielką gwiazdę


Selena Gomez wychodzi z kolacji z przyjaciółmi

Selena Gomez wychodzi z kolacji z przyjaciółmi

Selena Gomez odjeżdża z kolacji z przyjaciółmi

Selena Gomez odjeżdża z kolacji z przyjaciółmi

Hailey Bieber była w tej samej knajpie, co Selena Gomez

Hailey Bieber była w tej samej knajpie, co Selena Gomez

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×