Niestety, gdy para na dobre postanowiła się rozstać, wielu nie kryło rozczarowania i wierzyło, że młodzi gwiazdorzy kiedyś do siebie wrócą. Ku zdziwieniu niedowiarków i uciesze zwolenników "Jeleny", jak można przeczytać na łamach amerykańskich tabloidów, Selena i Justin znów są razem. Oprócz wspólnych zdjęć, które świadczą o ponownym bliskim kontakcie Gomez i Biebera, osoby z ich wspólnego otoczenia chętnie wypowiadają się na temat relacji artystów, zdradzając kilka ciekawych niuansów.
Warto zaznaczyć, że Selena Gomez zaprosiła Justina na kameralne przyjęcie, na którym nie było obecnego chłopaka piosenkarki. Czyżby faktycznie młodzi artyści próbowali odbudować swoje uczucie?