Szukaj

Sandra Kubicka jest zakochana! Serce gorącej modelki skradł przystojny młodzik

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka właśnie przebywa w Miami. Nie spieszy się do powrotu, a za wszystkim najprawdopodobniej stoi nowa miłość. Czy wybranek modelki jest od niej młodszy? Co zdradziła?

Sandra Kubicka jest znaną na świecie modelką, ale spełnia się także jako bizneswoman. Stworzyła między innymi markę perfum, która cieszy się coraz większą popularnością. Jest też aktywna na Instagramie i to tam dzieli się ze swoimi fanami fragmentami swojego życia. Niedawno pokazała, jak świętowała 26. urodziny. Tort, którym się pochwaliła, dowodzi, że ma do siebie niesamowity dystans.

Niedawno na Instastory pochwaliła się także zdjęciami z przeszłości, z czasów, gdy nie była jeszcze sławna. Na zdjęciach widzimy naturalną nastolatkę, w której trudno rozpoznać dzisiejszą gwiazdę.

Także jej życie miłosne jest szeroko komentowane przez kolorową prasę. Wydaje się, że jej serce ponownie jest zajęte. Co zdradziła na Instagramie?

Sandra Kubicka spotyka się z młodszym mężczyzną?

Kilka lat temu Sandra Kubicka zerwała zaręczyny z Cedrikiem Gervaisem, a w maju ubiegłego roku rozstała się z Kaio Alevesem Goncalvesem, z którym szykowała się do ślubu, obszernie opowiadając o przygotowaniach w social mediach. Pewnego dnia jednak w relacji zdradziła, że wraca do Polski. Tak też zrobiła, kupiła dom i zajęła się karierą.

Zapewniała, że ma dość randek i mężczyzn. Jednak niedługo później zaczęła spotykać się z Wiktorem Waligórą, biznesmenem związanym z branżą nieruchomości. Ich relacja nie trwała jednak długo i Sandra ponownie skupiła się na sobie.

Podróżowała i trenowała, by w jak najlepszej formie wrócić do pracy. Przygotowała się na sesje w Miami i wygląda na to, że to tam ktoś sprawił, że jej serce mocniej zabiło. Na pytanie internautki, czy mogłaby spotykać się z kimś młodszym od siebie, odpowiedziała, że owszem, mogłaby, a nawet może już tak jest.

Mogłabym… albo tak obecnie jest. OHO INTERNECIE PŁOŃ. Myślę, że wiek to tylko liczba. Liczy się dojrzałość emocjonalna, doświadczenie życiowe, sposób, w jaki są wychowani i nauczeni szacunku do kobiet. Niektórzy 2- latkowie są bardziej „ogarnięcie” niż 30 latkowie – wyznała.

Wygląda więc na to, że odczarowała Miami i złe wspomnienia związane z tym miastem. Już się nie możemy doczekać, kiedy zdradzi tożsamość nowego ukochanego.


Sandra Kubicka spotyka się z młodszym mężczyzną

Sandra Kubicka spotyka się z młodszym mężczyzną

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×