Szukaj

Sandra Kubicka skończyła 26 lat. Świętuje od wczoraj. Napisem na torcie pokazała dystans do siebie

Sandra Kubicka świętuje urodziny

Sandra Kubicka świętuje urodziny

Sandra Kubicka świętuje 26. urodziny. Na Instagramie pochwaliła się tortem i udowodniła, że ma do siebie dystans. Zobaczcie.

Sandra Kubicka przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Tęsknota za rodziną i prawdziwymi przyjaciółmi sprawiła, że w zeszłym roku wróciła do Polski. Znalazła wymarzony dom, który znajduje się z dala od centrum Warszawy. Jak ujawniła w rozmowie z Jastrząb Post, czuje się szczęśliwa, mieszkając w swojej ojczyźnie:

Serce jest tam, gdzie są Twoi ludzie, którzy cię uszczęśliwiają. Moi przyjaciele dają mi takiego kopa, motywację. Będąc w Stanach nie miałam prawdziwych przyjaciół i ja to wiedziałam od zawsze. […] Bardzo dużo ludzi mówi, że nie wyszła mi kariera w Stanach więc wróciłam. Ale czy to w życiu chodzi o to, aby ciągle coś komu udowadniać, czy o to, aby być szczęśliwym? Ja jestem najszczęśliwsza będąc tutaj.

Modelka na swoim koncie ma udziały w pokazach mody, a także kampaniach dużych marek. Stworzyła własną markę perfum, które cieszą się coraz większą popularnością.

Chociaż Kubicka osiąga spore sukcesy zawodowe, znacznie mniej ma szczęścia w miłości. Jak zdradziła niedawno, nie zamierza jednak szukać nowego partnera. Wie, że osobie medialnej trudniej jest znaleźć drugą połówkę:

Większość mężczyzn patrzy na wygląd i sukces. Trudno jest mi zaufać mężczyźnie, bo nigdy nie wiem do końca, czy interesuje się mną, czy tym, co znaczę w świecie i dla innych oraz co robię w telewizji — komentowała w rozmowie z Super Expressem.

Sandra Kubicka świętuje 26. urodziny. Pochwaliła się tortem

Kubicka stara się być aktywna w social mediach, gdzie odsłania wybrane kulisy swojej codzienności. W czwartkowy wieczór ogłosiła, że rozpoczyna świętowanie swoich 26. urodzin, które przypadają na 22 stycznia. Pochwaliła się tortem, który dostała w prezencie i udowodniła, że ma do siebie dystans. W opisie zażartowała z napisu, który znalazł się w jego centralnym punkcie:

Jestem najmilszą i jednocześnie najbardziej złośliwą s..ą, jaką kiedykolwiek spotkasz. Jak widzisz, ludzie wokół mnie to potwierdzają. Bardzo was kocham, dziękuję za śmiech i rozpoczęcie weekendu urodzinowego. Naprawdę marzyłam o tym cieście […] Urodziny mam jutro, ale już teraz zaczęły się niespodzianki. Bardzo chciałam taki tort i dzisiaj na planie go dostałam. 26. urodziny bolą, ale co zrobić?

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach składają życzenia, a także zachwycają się tortem:

  • Wszystkiego najlepszego. Dużo pozytywnej energii na całe życie. Taka przepiękna kobieta, zgrabna, bystra, a zarazem skromna. To wyjątek.
  • Wszystkiego co najwspanialsze dla pięknej Pani. Przede wszystkim zdrówka i miłości
  • Okej, kocham Twój tort urodzinowy! Wszystkiego najpiękniejszego, Sandra!

My również dołączamy się do wpisów i życzymy Sandrze wszystkiego, co najlepsze.


Sandra Kubicka świętuje urodziny

Sandra Kubicka świętuje urodziny

Sandra Kubicka świętuje urodziny

Sandra Kubicka świętuje urodziny

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×