Szukaj

Smutna Sandra Kubicka poddaje się w walce o miłość. Dawno nie czuła się tak zawiedziona

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka jest singielką. W nowym wywiadzie wypowiedziała się na temat związków. Czy szuka nowego partnera? 

Sandra Kubicka przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. W zeszłym roku wróciła do Polski. Znalazła dom położony daleko od Warszawy. Postawiła na piękne wyposażenie, którym co jakiś czas chwali się w swoich social mediach. Tak jak w okresie Świąt Bożego Narodzenia, gdy pokazała dekoracje, które przyozdobiły jej cztery kąty. Prezentowały się magicznie.

Sandra Kubicka o związkach. Szuka kolejnego partnera?

Kubicka ma na koncie udziały w pokazach mody i kampaniach dużych brandów. Stworzyła własną markę perfum, które bardzo dobrze się sprzedają. Chociaż w jej życiu zawodowym nie brakuje sukcesów, nieco mniej szczęścia ma w miłości. Modelka w ostatnim czasie dwukrotnie była zaręczona. Jej partnerami byli przystojni mężczyźni zza granicy. Jednym z nich był przyjaciel Davida Guetty, francuski dj Cedric Gervais. Drugim brazylijski biznesmen Kaio Alves.

Pomimo że modelka utrzymuje kontakt z pierwszym z wymienionych panów, z drugim nie ma aż tak dobrych relacji, o czym opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

Chyba jeszcze za wcześnie. Minęło dopiero pół roku od naszego rozstania, a w trakcie tych 6 miesięcy dużo było nieprzyjemnych afer i informacji na mój temat. Więc myślę, że jeszcze mi nie przeszło, jeszcze będę musiała trochę ochłonąć, aby się z nim zobaczyć. Nie nienawidzę go, ale nie jest mi komfortowo i przyjemnie jak myślę o tym, co zostało powiedziane. Rozmawialiśmy kilka dni temu. Była jakaś wymiana zdań, bo musieliśmy coś załatwić.

Zobacz: Kubicka o byłych narzeczonych. Z jednym z nich spędzi ostatnią noc roku: „Ta relacja dziwnie się przetworzyła”

Czy Sandra Kubicka szuka kolejnego partnera? Jak powiedziała w rozmowie z Super Expressem, nie zanosi się na to w najbliższym czasie. Uważa, że większość mężczyzn patrzy na nią przez pryzmat wyglądu i sukcesu, jaki osiągnęła. Przez to nie do końca może ufać nowo poznanym mężczyznom:

Totalnie odechciało mi się związków… Osobie medialnej trudno jest znaleźć prawdziwą miłość. Większość mężczyzn patrzy na wygląd i sukces. Trudno jest mi zaufać mężczyźnie, bo nigdy nie wiem do końca, czy interesuje się mną, czy tym, co znaczę w świecie i dla innych oraz co robię w telewizji.

Chociaż gwiazda przez długi czas przebywała w Polsce, aktualnie jest w Stanach Zjednoczonych, o czym chętnie informuje w sieci.


Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Sandra Kubicka z choinką

Sandra Kubicka z choinką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×