Szukaj

W domu Sandry Kubickiej są już święta. Dekoracje widać w każdym miejscu. Istna magia!

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka dołączyła do gwiazd, które już poczuły klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Jej dekoracje robią wrażenie. Zobaczcie, jak przystroił dom.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele osób znacznie wcześniej niż zwykle postanowiło zafundować sobie bożonarodzeniowy klimat w domu. Dekoracje pojawiły się już u wielu gwiazd. Wystrojem swojej luksusowej willi pochwaliła się także Sandra Kubicka. Wygląda u niej jak na okładce magazynu.

Sandra Kubicka pokazała świąteczne dekoracje

Sandra Kubicka przez długi czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu podjęła jednak decyzję, że wraca na stałe do Polski. Kupiła dom marzeń położony z daleka od Warszawy. Radością podzieliła się z reporterką Jastrząb Post:

Agentka nieruchomości śmiała się ze mnie, że przeprowadzam się z Miami na wieś. A ja sobie właśnie tak to wyobrażałam – ogromny dom przy lesie, ze śpiewającymi ptakami. Chce mieć ogródek, w którym będę sadzić poziomki, truskawki. I znalazłam. Zajęło mi to trochę czasu, ale właśnie tak sobie to wyobrażam. W ciągu tygodnia będę pracować w mieście, chodzić na spotkania, sesje i wracam do swojego domu – mówiła jakiś czas temu.

Wnętrza luksusowego lokum niejednokrotnie podziwialiśmy na jej Instagramie. Jednak w świątecznej odsłonie można je zobaczyć po raz pierwszy. Kubicka nie pożałował dekoracji. Efektami podzieliła się z fanami. Trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie, wyglądają jak z żurnala. Nie brakuje choinek, światełek, wieńców, a stół, na którym ustawiono świece i stroiki wygląda genialnie – jak gotowy do wieczerzy wigilijnej.

To będą piękne i wyjątkowe święta. Czekałam na ten miesiąc z ogromna niecierpliwoscia. Pierwsze od wielu lat na ojczyźnie w wymarzonym domu. @galeriakwiatow jesteś niesamowici! Dom wyglada jak z moich snów – napisała modelka.

Pod wrażeniem są też jej fani, którzy nie szczędzą komplementów:

  • Oooo kocham świąteczny klimat.
  • Ale pięknie!
  • Jak z okładki magazynu. Cudnie.
  • Pieski także doceniają.
  • Wspaniałe dekoracje, aż zapachniało świetami.
  • Zrobiło się bardzo świątecznie i magicznie – piszą.

Jak się patrzy na wideo na Instagramie Sandry Kubickiej z jej domu, to rzeczywiście można już poczuć, że święta bardzo blisko.


Sandra Kubicka udekorowała dom na święta

Sandra Kubicka udekorowała dom na święta

Sandra Kubicka udekorowała dom na święta

Sandra Kubicka udekorowała dom na święta

Sandra Kubicka udekorowała dom na święta

Sandra Kubicka udekorowała dom na święta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×