Ryszard Kalisz pochwalił się swoją młodszą o 30 lat żoną Dominiką. Znaleźli świetny patent na oszalałych hejterów! [WIDEO]

Ryszard Kalisz żona

Ryszard Kalisz żona

Ryszard Kalisz i Dominika Lis o plotkach na swój temat

Związek Ryszarda Kalisza i Dominiki Lis od początku wzbudzał sporo emocji, a wszystko przez różnicę wieku pomiędzy małżonkami, która wynosi 30 lat. Para niejednokrotnie spotkała się z poważną krytyką, a choć na początku radzenie sobie z nią nie należało do najłatwiejszych rzeczy, obecnie nic sobie nie robią ze złośliwych komentarzy i wrogich spojrzeń. Według nich, prawdziwa miłość nie ma wieku:

Niech ludzie gadają. Najważniejsze jest to, co my wzajemnie do siebie czujemy, co myślimy o sobie, jak żyjemy. A, że ludzie gadają…jedni są dobrzy, drudzy są źli, trzeci są zawistni. W tabloidach oczywiście mamy zawsze świadomość, że siedzą panie, czy panowie nie mający pojęcia o życiu- powiedział zdenerwowany Ryszard.

Teraz mówisz o dziennikarzach, a ja też mówię o hejterach. Teraz hejt w sieci jest wszechobecny. Mąż uodpornił mnie, że się nie przejmuje- dodała Dominika.

Pod koniec wywiadu para podsumowała swoje przemyślenia na temat wszechobecnej w dzisiejszych czasach przemocy słownej:

Nie mówmy o tym, bo to tylko się to promuje. Natomiast to, co piszą hejterzy, co piszą ludzie w internecie to świadczy o nich- i tylko sobie wyrabiają opinię.

Cała rozmowa poniżej:

Ryszard Kalisz po raz pierwszy z rodziną na okładce. Pokazał piękną żonę i synów

Ryszard Kalisz trafił do szpitala!

Bal Dziennikarzy 2018. Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta Herbuś, Kinga Rusin, Dominika Kulczyk, Monika Olejnik [DUŻO ZDJĘĆ]


Dominika Lis, Ryszard Kalisz - Róże Gali 2017

Dominika Lis, Ryszard Kalisz - Róże Gali 2017

Ryszard Kalisz - Range Rover 2017

Ryszard Kalisz - Range Rover 2017

Ryszard Kalisz - prezentacja kalendarza Oblicza kobiet

Ryszard Kalisz - prezentacja kalendarza Oblicza kobiet

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×