Ruda i Łukasz Lazer z Red Lips wzięli sekretny ślub! Wybrali bardzo egzotyczne miejsce

Ruda i Łukasz Lazer są po ślubie

Ruda i Łukasz Lazer są po ślubie

Ślub Rudej i Łukasza Lazera z Red Lips

Wow! Są gwiazdy, którym naprawdę zależy na swojej prywatności. Od kilku dni media żyją ślubem Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego, który został utrzymany w totalnej tajemnicy, pomimo tego, że na uroczystości pojawiły się nazwiska ze świata show biznesu, a piosenkę na pierwszy taniec zaśpiewał młodej parze sam James Arthur. Cichy ślub wziął również Wojciech Błach i Agnieszka Giza.

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska komentuje sekretny ślub Wojciecha Szczęsnego i Mariny: „Zwykły niby piłkarz dał mediom lekcję”

Okazuje się, że to nie wszystko! Ruda (Joanna Czarnecka) i Łukasz Lazer z Red Lips również są małżeństwem! Jak informuje Super Express, pobrali się już w marcu w Tajlandii. W ślubnej uroczystości tej pary wzięło tylko 8 osób. Młodzi nie zaprosili nawet swoich własnych rodziców!

Ślub był totalnie hipisowski, bez piór w tyłku, cekinów ani fajerwerków. Chociaż nasza menadżerka zorganizowała nam przepiękny prezent – otrzymaliśmy wspaniały pokaz tańca z ogniami. Było gorąco. Wszystko odbyło się tak, jak chcieliśmy. To była ceremonia dla nas

Gratulujemy!

Zobacz także: Wojciech Błach pierwszy raz o cichym ślubie z Agnieszką Gizą: „Stać mnie było finansowo i…”

Joanna Czarnecka (Ruda) i Łukasz Lazer z Red Lips są już po ślubie

Joanna Czarnecka (Ruda) i Łukasz Lazer z Red Lips są już po ślubie

Ruda i Łukasz Lazer z Red Lips są po ślubie

Ruda i Łukasz Lazer z Red Lips są po ślubie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×