Roksana Węgiel w objęciach przystojniaka za kulisami festiwalu w Opolu! Posypały się serduszka!

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel wystąpiła w Opolu w na tej samej scenie, na której wiele lat temu swe pierwsze kroki stawiały największe gwiazdy, o których dziś słyszy cała Polska! Roxie utonęła też w objęciach pewnego przystojniaka! Co na to jej chłopak?

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd występujących podczas tegorocznego KFPP w Opolu! Publiczność zgromadzona pod sceną mogła usłyszeć jej hit Anyone I Want To Be, dzięki któremu w listopadzie wygrała Eurowizję Junior 2018. To był jej pierwszy występ na festiwalu z tak wielką tradycją! Gdy Roxie weszła na scenę wszyscy zwrócili uwagę nie tylko na jej piękny głos, ale i nową fryzurę. Młoda wokalistka postanowiła ściąć włosy i za radą Julii Wieniawy nieco zmieniła strój. Czy wysłuchanie porad starszej koleżanki po fachu opłacało się Roksanie?

Artystka była zachwycona całą otoczką festiwalu i wielkością przedsięwzięcia. W końcu tu karierę zaczynały największe gwiazdy polskiej estrady. Dla wszystkich piosenkarzy jest to wręcz mistyczne miejsce! Tak też sądzi Roksana Węgiel, która pochwaliła się swoim wpisem na Instagramie:

Kochani! Dziś miałam zaszczyt zadebiutować na deskach słynnej sceny w Opolu, gdzie swoją karierę rozpoczynały największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To było wspaniałe uczucie i niezwykle cenne doświadczenie! Jeszcze rok temu mogłam jedynie marzyć o znalezieniu się w tym miejscu! Marzenia się spełniają – wyznała.

Kolejną z niespodzianek było spotkanie z najbardziej rozchwytywanym piosenkarzem młodego pokolenia. Roksana Węgiel była zaskoczona rozmową z Dawidem Kwiatkowskim – trenerem The Voice Kids, od którego zaczęła się kariera nastolatki – i nie mogła przepuścić okazji do wspólnego zdjęcia. Podekscytowana Roxie uwieczniła moment, gdy tonęła w objęciach Dawida, a pod tym zdjęciem na Instagramie od razu posypały się serduszka… i to od samego Kwiatkowskiego!

Nie mogło też zabraknąć wielu pozytywnych komentarzy! Spokojnie, Roxie to ułożona dziewczyna i nie próbowałaby żadnych sztuczek, bo jej serce jest już zajęte przez inne ciacho – białoruskiego piosenkarza Daniela! Może chociaż doczekamy się wspólnej piosenki z Dawidem?

View this post on Instagram

@kwiatkowsky ????

A post shared by ROKSANA WĘGIEL (@roxie_wegiel) on

Zobacz: Roksana Węgiel szokuje szczerą do bólu wypowiedzią na temat swojej dorosłości! “Hejt po mnie spływa” [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa chłodno oceniła styl Roksany Węgiel. Opowiedziała o modowych wpadkach młodej gwiazdy

Zobacz: Roksana Węgiel w opiętych kolorowych śpiochach ze stretchu błyszczy wśród polskich blogerek! Nastolatka znowu zaskoczyła kreacją!


Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski - Instagram

Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski - Instagram

Dawid Kwiatkowski Roksana Węgiel - Instagram

Dawid Kwiatkowski Roksana Węgiel - Instagram

Roksana Węgiel - Instagram

Roksana Węgiel - Opole 2019 - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×