NewsyRoksana Węgiel nagrała piosenkę z legendami polskiej sceny. Takiego połączenia głosów jeszcze nie było [WIDEO]

Roksana Węgiel nagrała piosenkę z legendami polskiej sceny. Takiego połączenia głosów jeszcze nie było [WIDEO]

Razem Robimy Dobro
Razem Robimy Dobro
Adam Streb
29.05.2020 23:50, aktualizacja: 30.05.2020 16:25

W czasach niełatwych dla rodzimej kultury kilkunastu polskich artystów postanowiło stworzyć razem coś dobrego i ważnego – ponad podziałami. Wszystko z inicjatywy zespołu Golden Life i ich managera Jarka Jurka. Zapragnęli dodać otuchy sobie i innym poprzez pozytywny, muzyczny przekaz.  I tak zrodziła się piosenka, w której tekście wybrzmiewa idea wspólnego działania pomimo przeszkód, na przekór wszystkim przeciwnościom: Warto razem trzymać się! Dochód z piosenki zostanie przeznaczony na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Piosenka „Razem” została nagrana i zrealizowana całkowicie pro bono przez ikony i największe gwiazdy polskiej sceny tj. Roksana Węgiel, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Adam Wolski (Golden Life),  Artur Gadowski (IRA), Grzegorz Kupczyk (CETI), Felicjan Andrzejczak, Andrzej Krzywy (De Mono), Staszek Karpiel-Bułecka, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa i Żelka.

No i jest! Pierwsza odsłona akcji Razem Robimy Dobro - PREMIERA wyjątkowego utworu pt. RAZEM. Nagrałam go w towarzystwie fantastycznych artystów, a zrobiliśmy to w szczytnym celu! Dochód ze sprzedaży i odsłuchu piosenki zostanie przeznaczony na doposażenie oddziałów rehabilitacyjnych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". DOBRO jest kwintesencją człowieczeństwa! - napisała na swoim FB Małgorzata Ostrowska.

https://www.facebook.com/ostrowska.malgorzata/posts/4613655391993292

Do odsłuchania piosenki zaprasza też Roksana Węgiel:

Hejka kochani!  Koniecznie zobaczcie teledysk do piosenki Razem Robimy Dobro. - "Razem", w której oprócz mnie pojawiła się plejada gwiazd - napisała młoda gwiazda na FB.

Sylwia Kupczyk przedstawicielka projektu tłumaczy skąd wziął się pomysł na tę piosenkę. Grupa ludzi dobrej woli w czasie epidemii zapragnęli zrobić coś dobrego i ważnego. Zaprosili więc do współpracy kilkunastu polskich artystów i stworzyli projekt Razem Robimy Dobro, a w jego ramach nagrali piosenkę Razem.

Nasz projekt obejmie jednak więcej wydarzeń, takich jak koncerty online czy challenge, a wszystko po to, by budować popularność utworu, z którego dochód przeznaczymy na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą” – mówi Sylwia Kupczyk.

Dziś odbyła się premiera teledyski do piosenki. Jako że klip powstawał w czasie pandemii, każdy z artystów swoją część nagrywał u siebie w domu lub w studiu nagraniowym. Pozytywny przekaz utworu daje mu szansę na to, by został przebojem lata. Podoba wam się?

  • Patrycja Markowska
  • Artur Gadowski
  • Andrzej Krzywy - pokaz kolekcji olimpijskiej RIO 2016
  • Zuza Jabłońska – Giambattista Valli x H&M
  • Felicjan Andrzejczak – Top of the Top 2018 Sopot Festival
  • Roksana Węgiel na MTV EMA 2019
  • Małgorzata Ostrowska
  • Urszula
[1/8] Patrycja Markowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także