Roksana Węgiel pozdrawia fanów spod choinki i zachwyca wyglądem. Młoda gwiazda na naszych oczach zmienia się w piękną kobietę

Roksana Węgiel na świątecznej fotografii

Roksana Węgiel na świątecznej fotografii

Roksana Węgiel postanowiła pozdrowić swoich fanów świątecznie wprost spod choinki. Jakie zdjęcia opublikowała nastoletnia gwiazda?

Roksana Węgiel jest niezmiennie jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w naszym kraju. Zgromadziła wokół siebie sporo fanów, z którymi regularnie się spotyka podczas koncertów. Jej sympatycy mają nadzieję, że pewnego dnia piosenkarka, która wygrała konkurs Eurowizji Junior, spróbuje swoich sił w edycji dla dorosłych.

Nastolatka nie ukrywa, że na razie nie jest gotowa, by podjąć ten krok. Nie wyklucza jednak, że tak stanie się w przyszłości. Musiałaby jedynie dobrać bardzo dobrą piosenkę.

Obecnie część jej fanów marzy o tym, by pojawiła się jako uczestniczka kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Roksana nie ukrywa, że chętnie zmierzyłaby się z tego typu wyzwaniem (pisaliśmy o tym tutaj).

Roksana Węgiel ze względu na rozwijającą się karierę przeszła na nauczanie indywidualne. Opowiedziała naszej reporterce, jak sobie radzi:

Moje nauczanie wygląda cały czas tak samo. Prowadzę tryb indywidualnego nauczania. Idzie dobrze, jest ok – zapewniła.

Zdradziła nam także, jakie ma plany na dalszą edukację.

Na razie nie mam planów jeśli chodzi o studia. Na pewno planuję zdać maturę. Zobaczymy jak będzie wyglądało moje życie po szkole średniej, po maturze. Zobaczymy, czy nadal będzie to tak intensywny bieg – mówi z uśmiechem. Na pewno kiedyś przymierzę się do studiów. Na razie nie mam na to pomysłu.

Czy zdalnie, czy indywidualnie, czy też w szkole, wszyscy obecnie świętują Boże Narodzenie. Roksana Węgiel pozdrowiła swoich fanów wprost spod choinki.

Roksana Węgiel na świątecznych zdjęciach

Roksana Węgiel dołączyła do grona gwiazd, które pozdrowiły swoich fanów w czasie świąt. Opublikowała zdjęcia wprost spod choinki. Pozuje na nich w kraciastej koszuli – być może to piżama. Włosy ma związane w kucyka.

Xmas – napisała.

Roksana wygląda wspaniale. Nie mają co do tego wątpliwości jej fani, którzy zasypali idolkę masa komplementów. Węgiel na naszych oczach z uroczej dziewczynki przemienia się w piękną kobietę.


Roksana Węgiel - Boże Narodzenie 2021

Roksana Węgiel - Boże Narodzenie 2021

Roksana Węgiel - Boże Narodzenie 2021

Roksana Węgiel - Boże Narodzenie 2021

Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Komentarze

 • jacek.redaktor pisze:

  Nikt nie retuszowal tych zdjęć. Są takie same jak na instagramie Roksany. A jak niby według ciebie wyglada? Wygląda wspaniale, to wyjątkowo piękna dziewczyna. Czy na zdjęciach czy na żywo wygląda przeuroczo. Fani kochają Ja nad zycie. I trudno im się dziwić, bo drugiej tak wspaniałej idolki można ze świeca szukać. Jest nie tylko piękna ale też wyjątkowo uzdolniona. W mijającym roku nagrała kilka utworów na bardzo wysokim poziomie. Przyjdź po mnie, Nowa Ja a kilkanascie dni temu rewelacyjnie zaśpiewane trzy, malo znane kolędy mówią same za siebie. Rośnie więc nam nie tylko młoda kobieta ale przede wszystkim genialna artystka, z której wszyscy możemy być bardzo dumni.

 • Gość pisze:

  Nie dało się jeszcze bardziej wyretuszować tych zdjęć, wszyscy wiemy jak ona wygląda na żywo

  • tyle w temacie pisze:

   Roksana wygląda pięknie na zretuszowanych zdjęciach i na zdjęciach bez retuszu, z makijażem i bez makijażu. Wygląda pięknie, bo piękno człowieka bije z jego wnętrza. Ty „gościu” piękny/a nigdy nie będziesz, niezależnie od tego jak bardzo cię zretuszują…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×