Roksana Węgiel dostała zaproszenie do „Tańca z gwiazdami”: „Co Ty na to?”. Ma już nawet tancerza do pary

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel została zaproszona do udziału Tańcu z gwiazdami. Jeden z tancerzy jest zainteresowany ich współpracą. Co o tym myśli sama piosenkarka?

Roksana Węgiel w 2018 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizja Junior. Wykonała piosenkę Anyone I want to be, która spodobała się zarówno jurorom, jak i słuchaczom. To oni zdecydowali, że główna nagroda trafiła w ręce nastolatki. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu.

Węgiel regularnie koncertuje, a także aktywnie działa na Instagramie, a jej konto śledzi sporo osób. Zdobyła mnóstwo fanów, którzy mają nadzieję, że Roksana ponownie weźmie udział w konkursie Eurowizji — tym razem w edycji dla dorosłych. Niedawno artystka zabrała głos w tej sprawie. Zdradziła, że by tak się stało, musiałaby dostać bardzo dobrą piosenkę:

Nie czuję się gotowa na dorosłą Eurowizję, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż, kto wie? Może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem.

Roksana Węgiel weźmie udział w Tańcu z gwiazdami? Jeden z tancerzy chciałby z nią zatańczyć

Gwiazda nie tylko co jakiś czas pojawia się na scenie i udziela wywiadów, ale także ma na swoim koncie udział w tanecznym show Dance Dance Dance, w którym występowała w duecie z Oliwią Górniak. Nastolatki świetnie sobie radziły. Doszły do finału, który decyzją widzów wygrały. Pieniądze z wygranej przeznaczyły na Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Czy jest szansa na to, że Roksana Węgiel weźmie udział w Tańcu z gwiazdami? Niedawno internauci zwrócili się z pytaniem do Jakuba Lipowskiego, który zadebiutował w ostatniej edycji programu z Kingą Sawczuk, o to, kogo chciałby uczyć w przyszłości. Tancerz nie miał wątpliwości, że marzy mu się duet z Roxie. Zadał jej pytanie: „Co Ty na to?”. Piosenkarka publicznie odpowiedziała na jego słowa.

Jestem za — napisała w poście na Instastory.

Chcielibyście zobaczyć Roksanę Węgiel w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami?


Roksana Węgiel chciałaby wziąć udział w Tańcu z gwiazdami

Roksana Węgiel chciałaby wziąć udział w Tańcu z gwiazdami

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Roksana Węgiel - Wielki Finał akcji Sprzątanie Świata, Lato w mieście z Eco Studio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×