Roksana Węgiel ma nową fryzurę. Oj, chyba weszła w okres buntu. Co na to szaleństwo jej rodzice?

Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel – nowa fryzura

Roksana Węgiel zaszalała z fryzurą. Nastoletnia gwiazda przefarbowała pojedyncze pasma włosów na krzykliwe kolory. Czyżby weszła w okres dojrzewnia?

W styczniu minie trzy lata od kiedy cała Polska usłyszała o Roksanie Węgiel. Nastolatka z Jasła zrobiła oszałamiającą karierę na miarę największych gwiazd estrady. Najpierw oczarowała trenerów The Voice Kids, które wygrała, a potem zawładnęła sercami widzów w całej Europie, zwyciężając na Eurowizji Junior w Mińsku.

Sukces na międzynarodowym konkursie zapewnił jej ogromną rozpoznawalność w kraju i za granicą. Do dziś jej piosenkę Anyone I Want To Be odsłuchano już prawie 70 milionów razy na YouTubie i w serwisach z muzyką cyfrową. Równie nieźle radzą sobie pozostałe single z jej debiutanckiej, platynowej płyty.

Twórczość Roksany ewoluuje tak samo jak jej styl. 15-letnia gwiazda już nie jest grzeczną dziewczynką, która tylko ładnie śpiewa. Teraz to artystka pełną gębą, która doskonale wie, co chce przekazać publiczności. Na przestrzeni trzech lat zmienił się nie tylko jej styl muzyczny, ale także image.

Węgiel coraz częściej pojawia się w wyzywających kreacjach, udostępnia zdjęcia w bikini i nosi pełny makijaż. Powoli piosenkarka wkracza w bardzo trudny czas dojrzewania. Zazwyczaj jest to moment trwogi o dziecko dla każdej matki, jednak wygląda na to, że Roxie okres „buntu” wykorzysta na poszukiwanie swojego nowego, artystycznego ja. Pierwsze efekty możemy podziwiać na Instagramie.

Roksana Węgiel ma kolorowe włosy. Nowa fryzura zachwyciła Viki Gabor

Roksana na swoim profilu zamieściła zdjęcie we fryzurze, jakiej nie powstydziłyby się nastoletnie gwiazdy muzyki punk. Młoda artystka niektóre pasma włosów przefarbowała na krzykliwe kolory – róż i fiolet. Fani od razu dostrzegli w niej podobieństwo do znanej kanadyjskiej piosenkarki – Avril Lavigne. Niemal identyczną fryzurę nosiła promując płytę The Best Damn Thing w 2008 roku.

Nowa fryzura Roksany Węgiel oczarowała jej fanów i przyjaciół z branży. Swój zachwyt nad metamorfozą nastolatki wyraziła m.in. jej koleżanka ze sceny – Viki Gabor. Druga zwyciężczyni Eurowizji Junior z Polski napisała tylko:

Ślicznie.

Fryzura Roxie to niejedyny element, który może wskazywać na to, że wkroczyła w okres dojrzewania. Gwiazda do zdjęcia pozuje w bluzie z napisem nawiązującym do relacji damsko-męskich:

Lepszy honor dla byłego i następnego.

Teraz czekamy na nową muzykę. Zgodnie z zapowiedzią Roksany premierowy singiel powinniśmy usłyszeć jeszcze w tym miesiącu.


Roksana Węgiel ma kolorowe włosy

Roksana Węgiel ma kolorowe włosy

Avril Lavigne na okładce płyty The Best Damn Thing

Avril Lavigne na okładce płyty The Best Damn Thing

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×