Roksana Węgiel tak odważnych zdjęć jeszcze nie wrzucała. Ma na sobie tylko bikini i jest bez makijażu

Roksana Węgiel na wakacjach

Roksana Węgiel na wakacjach

Roksana Węgiel z tatą Rafałem i młodszym bratem Maksymilianem bawi się obecnie na Dominikanie. W czasie wyjazdu rzadko sięga po kosmetyki. Pokazała się właśnie fanom bez makijażu. Wygląda uroczo.

Roksana Węgiel, chociaż ma dopiero 15 lat, na koncertach jest umalowana niczym dorosła gwiazda. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids, bardzo szybko wskoczyła na pierwsze miejsce gwiazd popularnych wśród młodzieży. Roxie koncertuje po całym kraju, a jej makijaż sceniczny nie odbiega od tego, które noszą dorosłe artystki. Dziewczynka zwyciężyła także w konkursie Eurowizji Junior, podczas której oczarowała widzów z całej Europy. Obecnie żadna impreza nie może odbyć się bez udziału nastolatki.

Roxie to gwiazda z prawdziwego zdarzenia. Oprócz koncertów ma kontakt z fanami również poprzez konto na social media. Dodaje tam zdjęcia i story by fani byli na bieżąco z jej poczynaniami. Na większości zdjęć pojawia się w pełnym makijażu, niczym dorosła gwiazda. Tym razem piosenkarka postanowiła zaprezentować swoim fanom, jak wygląda bez grama makijażu na twarzy. Czy wiedzieliście, że ma tak urocze piegi?

Roksana Węgiel: nowa fryzura

Roksana Węgiel z tatą Rafałem i młodszym bratem Maksymilianem wypoczywa na Dominikanie. Taki wakacyjny wyjazd w środku zimy sprawił, że młoda artystka postanowiła zaszaleć ze swoim lookiem. Roxie przeszła prawdziwie letnią metamorfozę. Zmieniła fryzurę, przedłużając włosy i dodając nieco szalonych kolorów. Na najnowszych zdjęciach możemy oglądać ją w długich dwukolorowych warkoczach. Włosy sięgają jej aż do pasa.

View this post on Instagram

Pozderki ze słonecznej Dominikany! ???????? Jak się macie kochani?????

A post shared by ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel) on

Roksana Węgiel bez makijażu

Nastolatka opublikowała relację z Dominikany na swoim koncie społecznościowym. Widać na niej ją wraz z bratem podczas zabawy na wyspie, a także samą artystkę spacerującą w bikini na plaży.

Z relacji wynika także, że powróciła do swoich naturalnych włosów. Po różowych warkoczach nie został nawet ślad. Jednak wiele osób zauważyło coś jeszcze. Na filmikach młoda gwiazda jest bez odrobiny makijażu. Wygląda naprawdę bardzo młodo. Na jej twarzy zauważyliśmy urocze piegi.


Roksana Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel bez makijażu

Roksana Węgiel bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×