Szukaj

Roksana Węgiel ma teraz taką fryzurę, że wszystkim odebrało mowę! Już nie wygląda jak grzeczna nastolatka

Roksana Węgiel ogromnie zaskoczyła swoich fanów, kiedy pokazała się na swoim Instastory w zupełnie nowej fryzurze. Takiej jej nie znacie. Już nie wygląda jak grzeczna nastolatka. Co zrobiła z włosami?
Roksana Węgiel nowe włosy

Roksana Węgiel nowe włosy

Roksana Węgiel ma dopiero 15 lat, a już jest wielką gwiazdą polskiej muzyki. Sławy, fanów i kontraktów mogą jej pozazdrościć dużo bardziej doświadczeni artyści.

Nastolatka jest też bardzo aktywna w social mediach, gdzie przekazuje fanom ważne komunikaty, chwali się ważnymi dla niej wydarzeniami, a czasem pokazuje, jak aktualnie wygląda. Obecnie przebywa na Dominikanie i to tam zafundowała sobie taką fryzurę, w jakiej jej jeszcze nie widzieliście.

Roksana Węgiel w warkoczach. Jak wygląda?

Roksana przyzwyczaiła nas do jednej fryzury. Nastolatka jest bardzo zachowawcza i z reguły pojawia się w rozpuszczonych włosach z przedziałkiem na środku głowy. Stało się to nieomal jej znakiem rozpoznawczym. Nie ma co się dziwić, dziewczyna może się pochwalić pięknymi, zdrowymi pasmami.

Tym razem jednak poszalała. Na wakacjach, w ciepłym kraju, zafundowała sobie spektakularne bokserskie warkocze z wplecionym różowym pasmem. Roxie wygląda zupełnie inaczej, aż trudna ją rozpoznać w relacji, którą udostępniła na Instagramie.

W misternie zaplecionych włosach wygląda doroślej, już nie przypomina grzecznej nastolatki. Z pewnością fryzura jest wygodna i pasuje do klimatu miejsca, w którym obecnie przebywa wokalistka. Do tego jeszcze duże, białe kolczyki. Czyż nie rasowo?

W swojej relacji zdradziła, że pogoda jest idealna i że z pewnością będzie korzystać z basenu i morza. Obiecała też sporo postów z Dominikany. Czekamy z niecierpliwością.

Zobacz także: Roksana Węgiel nie chodzi do szkoły i trochę nad tym ubolewa. Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]


Roksana Węgiel - nowe włosy

Roksana Węgiel - nowe włosy

Roksana Węgiel - nowe włosy

Roksana Węgiel - nowe włosy

Roksana Węgiel - nowe włosy

Roksana Węgiel - nowe włosy

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×