NewsyRoksana Węgiel ma poważną konkurencję. Jej tata ma konto na Instagramie. Już samym nickiem rozbił bank

Roksana Węgiel ma poważną konkurencję. Jej tata ma konto na Instagramie. Już samym nickiem rozbił bank

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel
Adam Streb

31.12.2019 13:00, aktual.: 31.12.2019 17:32

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a już pracuje jak największe gwiazdy show-biznesu. W jeden dzień potrafi zagrać nawet dwie imprezy. Tak też będzie w Sylwestra. Roxy pojawi się na koncertach w Gdańsku i Zakopanem. Czeka ją jeszcze wiele prób i zapewne stresu. Właśnie dlatego nieustannie towarzyszy jej ojciec, który nie tylko wykonuje obowiązki menadżera, ale także jest blisko swojej córki jako rodzic. Młoda wokalistka bardzo to docenia i z pewnie to był jeden z powodów, dla którego pochwaliła się zdjęciem z ojcem na Instagramie.

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel

Czy ojciec Roksany Węgiel ma poczucie humoru?

Ojciec Roksany, czyli Rafał Węgiel, aktualnie wszędzie pojawia się z córką. Przyjechał też na próby do Zakopanego z jej młodszym bratem. Mama Roxy, która zwykle zajmowała się córką, jest w zaawansowanej ciąży, więc  zrezygnowała z podróży i została w domu. Młoda wokalistka bardzo docenia starania taty. Wierzył w nią od dziecka.

Mama się wygadała, że tata, jak tylko się dowiedział, że wezmę udział w Eurowizji Junior, był pewien mojej wygranej. On zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy. Jest niesamowity. Ale przecież to oczywiste, jestem jego ukochaną córeczką. Gdy jeździliśmy z tatą na zajęcia śpiewałam w aucie piosenki i tata od razu mówił mi, że mam ciekawy głos, ale szczerze mówiąc nie do końca mu wierzyłam - wyznaje Roxy w wywiadzie w Vivie.

Coraz częściej przy Roksanie, oprócz ojca można zobaczyć jej młodszego brata, który jednak nie wykazuje zainteresowania sceną.

Jest nieśmiały i w ogóle nie ciągnie go w stronę muzyki, zdecydowanie woli sport - opowiadała o bracie Roksana.

Ostatnio jednak cała trójka sfotografowała się, a Roxy umieściła zdjęcie na swoim InstaStories. Właśnie tam oznaczyła swojego tatę. Jego nick na Instagramie świadczy, że mężczyzna ma duże poczucie humoru, gdyż wyświetla się jako Stwórca Roxy. Na jego koncie nie ma jeszcze zbyt zbyt wielu zdjęć, ale fotka z ukochaną córeczką mówi sama za siebie.

  • Roksana Węgiel udekorowała pierniczki
  • scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
  • Roksana Węgiel w za dużej kurtce
  • Roksana Węgiel, sweterek i makijaż - Eurowizja Junior 2019
  • Roksana W?giel - Press Room des MTV European Music Awards 2019 (MTV EMA's) au "FIBES Conference and Exhibition Centre" à Séville en Espagne. Le 3 novembre 2019 Press Room / 2019 MTV Europe Music Awards (EMAs) at the Conference and Exhibition Centre.
Seville - November 3, 2019
  • Roksana Węgiel- makijaż,  MTV EMA 2019
  • Rafał Węgiel z córką Roksaną Węgiel
[1/7] Roksana Węgiel udekorowała pierniczki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także